هتل آدالیا الیت لارا یک هتل 5 ستاره ی واقع در آنتالیاست و همه جور امکاناتی را ارائه می دهد. این هتل دارای یک باغ، یک استخر روباز و یک ساحل خصوصی است. پارکینگ و اینترنت رایگان نیز موجود است.

تمامی اتاق های این هتل به صورتی مدرن دکور شده اند و دارای تلویزیون صفحه تخت هستند. هر اتاق حمام اختصاصی نیز ‏دارد.‏ در این هتل آرایشگاه، فروشگاه خرید هدیه، مرکز اسپا و امکانات ورزش های آبی نیز موجود می باشد. مرکز اسپا و سلامتی هتل مناسب برای استراحت پس از یک روز شلوغ است.

‏ صبحانه، ناهار و شام به صورت سلف سرویس سرو می شوند. میهمانان هتل می توانند نواع غذاهای محلی و بین المللی را در رستوران ‏هتل امتحان کنند. ‏

امکان کرایه کردن ماشین نیز وجود دارد. نزدیک ترین فرودگاه به این هتل فرودگاه آنتالیا است که 15 کیلومتر از این هتل فاصله ‏دارد. این هتل تنها 1 کیلومتر از مرکز خرید پرمیوم و 15 کیلومتر تا مرکز خرید ترا سیتی و پارک دودن فاصله دارد.

زوج های جوان بسیار این هتل را دوست دارند و به عنوان اقامتی دو نفره در طول تور آنتالیا، به آن امتیاز 8.5 را داده اند.


مسافران و گردشگرانی که قصد سفر با تور ترکیه به شهر آنتالیا را دارند می توانند هتل آدالیا الیت لارا را برای اقامت در این شهر انتخاب نمایند. همچنین می توانید اطلاعات سایر هتل های شهر آنتالیا را در سایت راسفر مشاهده نمایید.