هتل آپارتمان سالوت در منطقه ی با کلاس و خوب مسکوفسکی در شهر سنت پترزبورگ واقع شده است. سویئت ها و اتاق های این هتل آپارتمان مجهز به یخچال، ماکروویو و کلیه لوازم پخت و پز می باشد. ماشین لباسشویی و اتو هم برای تمیز کردن و اتو کردن لباس هایتان ارائه می شود.

اتاق های هتل اینترنت وای فای پر سرعت و تلویزیون صفحه تخت کابلی را در اختیار مهمانان قرار می دهد. سشوار، حوله و لوازم آرایشی بهداشتی رایگان در اتاق ها موجود است.

این هتل خدمات ترانسفر فرودگاهی ارائه نمی دهد ولی اگر با ماشین سفر کردید، نگران جای پارک نباشید، هتل پارکینگ رایگان در اختیارتان می گذارد. این هتل در مقابل پارک green واقع شده است که بسیار مناسب برای دوچرخه سواری و پیاده روی می باشد.

بخش پذیرش 24 ساعته خدمات رسانی می کند. فرودگاه بین المللی Pulkovo هم در 5 کیلومتری هتل قرار دارد. نمایشگاه Expoforum در 10 دقیقه ای هتل قرار دارد. نزدیک بودن هتل به ایستگاه متروی Moscow و Zvezdnaya یک مزیت محسوب می شود.

براساس نظرات ثبت شده در سایت بوکینگ، برخلاف توضیحاتی که خود هتل داده است، همه از موقعیت بد مکانی هتل ناراضی بودند. ولی از طرفی نزدیکی به فرودگاه و منظره ی زیبای پارک از نکات مثبت هتل می باشد.


مسافران و گردشگرانی که قصد سفر با تور روسیه به شهر سنت پترزبورگ را دارند می توانند هتل آپارتمان سالوت را برای اقامت در این شهر انتخاب نمایند. همچنین می توانید اطلاعات سایر هتل های شهر سنت پترزبورگ را در سایت راسفر مشاهده نمایید.