هتل آزیموت سن پترزبورگ یک هتل 4 ستاره است که در کنار رودخانه ی فونتانکا واقع شده است. این هتل بلندترین ساختمان در منطقه تاریخی سنت پترزبورگ به حساب می آید. این هتل یک کافه بار همراه با منظره ی پانارومیک، رستوران و اینترنت وای فای پرسرعت را ارائه می دهد.

تمامی اتاق های هتل نورانی هستند و امکاناتی نظیر میز کار و تلویزیون را دارا می باشند و حمام های اختصاصی هم دوش مجزا دارند. مهمانان در طبقه ی 17 هتل می توانند از منظره ی شهر لذت ببرند و یا وعده های غذایی سبک و نوشیدنی در کافه بار میل کنند.

این هتل دارای دستگاه خودپرداز ATM می باشد. خدمات رزرو تور، رزرو بلیط و اطلاعات دهی در رابطه با جاذبه های محلی ارائه می شود.

مرکز شهر سنت پترزبورگ به راحتی توسط ایستگاه متروی Baltiyskay قابل دسترس می باشد. این ایستگاه در 10 دقیقه ای هتل قرار دارد. خدمات ترانسفر فرودگاهی در صورت درخواست به فرودگاه Pulkovo انجام می شود.

زوج های جوان بسیار این هتل را دوست دارند و به عنوان اقامتی دو نفره در طول تور سنت پترزبورگ، به آن امتیاز 8.0 را داده اند.

براساس نظرات ثبت شده در سایت بوکینگ، این هتل از همه جهات عالی است، موقعیت مرکزی و عالی، تخت خواب های راحت، کارمندان خونگرم ... حتی یکی از مسافران به علت رژیم خاصش، غذایی مخصوص را سفارش داد و با کمایل میل کارکنان سفارش وی را ثبت کردند و غذا را برای او آماده کردند. پس اگر رژیم خاصی دارید، این هتل بسیار مناسب شماست.


مسافران و گردشگرانی که قصد سفر با تور روسیه به شهر سنت پترزبورگ را دارند می توانند هتل آزیموت سن پترزبورگ را برای اقامت در این شهر انتخاب نمایند. همچنین می توانید اطلاعات سایر هتل های شهر سنت پترزبورگ را در سایت راسفر مشاهده نمایید.