هتل بایا بدروم یک هتل 5 ستاره است که منظره ای از خلیج گوندوگان دارد. این هتل فوق العاده شامل ساحل خصوصی و اتاق هایی با طراحی مدرن و منظره ای رو به دریای اژه است. یک پارک آبی با استخرهای مختلف و یک مرکز سلامت وجود دارد.

همه ی اتاق های هتل بایا بدروم یک بالکن خصوصی دارند و بسیار پورنور هستند. از امکانات هتل می توان تلویزیون ماهواره ای و مینی بار را نام برد. هر حمام خصوصی وان یا دوش دارد.

غذاهای بین المللی سلف سرویس به طور روزانه در رستوران اصلی در دسترس هستند. نوشیدنی ها و میان وعده در 5 کافه بار هتل بایا ارائه می شوند در حالی که کافه بار ویتامینه نوشیدنی های سالم سرو می کند. خدمات اتاق هم 24 ساعته ارائه می شود.

مهمانان می توانند ماساژ تایلندی درخواست کنند و یا در مرکز سلامتی و تندرستی ورزش کنند. ورزش های آبی در ساحل ارائه می شوند و مهمانان می توانند تنیس بازی کنند. سایر امکانات هتل شامل سینما و دیسکو می باشد.

کارکنان بخش پذیرش هتل 24 ساعته برنامه های موسیقی و سرگرمی روزانه را سازماندهی می کنند. پارکینگ رایگان در اختیار مهمانان قرار دارد. مرکز شهر بدروم 19 کیلومتر با هتل فاصله دارد در حالی که فرودگاه میلاس در 48 کیلومتری آن واقع شده است.


مسافران و گردشگرانی که قصد سفر با تور ترکیه به شهر بدروم را دارند می توانند هتل بایا بدروم را برای اقامت در این شهر انتخاب نمایند. همچنین می توانید اطلاعات سایر هتل های شهر بدروم را در سایت راسفر مشاهده نمایید.