هتل بلمار یک هتل 4 ستاره در کوش آداسی است که در 650 متری ساحل دریا واقع شده است. این هتل اتاق هایی با سیستم تهویه مطبوع و بالکنی کوچک ارائه می دهد همچنین دارای استخر سرپوشیده، استخر روباز، سونا و مرکز تناسب اندام است.

اتاق های هتل بلمار شامل یک تلویزیون صفحه تخت، دیوارهای عایق صدا و مینی بار با آب رایگان هستند. بالکن ها طوری طراحی شده اند که منطقه ی نشیمن مجزا داشته باشند. در مجموع، این هتل دارای ۹۱ اتاق است که همگی امکانات رفاهی خوبی دارند. گاوصندوق کوچکی که در اتاق ها تعبیه شده، خیال شما را از بابت اشیاء ارزشمندتان راحت می کند.

رستوران هتل غذاهای ترکی سرو می کند. شما می توانید روز خود را با یک صبحانه غنی از ترکیه شروع کنید. یک کافه بار در کنار استخر وجود دارد.

مرکز شهر کوش آداسی در 5 کیلومتر از هتل قرار دارد. مینی بوس های محلی هر 5 دقیقه از 200 متری هتل به مرکز شهر می روند. فرودگاه ازمیر عدنان مندرس در 75 کیلومتری هتل واقع شده است.


مسافران و گردشگرانی که قصد سفر با تور ترکیه به شهر کوش آداسی را دارند می توانند هتل بلمار را برای اقامت در این شهر انتخاب نمایند. همچنین می توانید اطلاعات سایر هتل های شهر کوش آداسی را در سایت راسفر مشاهده نمایید.