هتل کلاب بلو وایت یک هتل 4 ستاره است که در ساحل بدروم واقع شده است. فاصله این هتل تا ساحل کمل (Camel)، جزیره ربیت (Rabbit) و ساحل یاهسی (Yahsi) حدود 15 کیلومتر می باشد.

مهمانان این هتل ساحلی از امکانات راحتی مانند کلوب کودکان و استخر کودکان برخوردار هستند. ساحل اختصاصی بهترین جا برای گذراندن وقت می باشد. استخر روباز و زمین مخصوص بازی تنیس هم در نظر گرفته شده است.

تمام 80 اتاق هتل با بالکن مجهز شده است و همچنین خدمات اتاق 24 ساعته و تلویزیون های ال سی دی همراه با کانال های ماهواره ای ارائه می دهند. دیگر امکانات مورد نیاز مهمانان نیز شامل یخچال، سشوار و دوش موجود می باشد.

برای صرف غذا می توانید سری به یکی از رستوران های هتل بزنید و یا از سرویس اتاق استفاده کنید و غذا و نوشیدنی ها را در اتاقتان میل کنید. البته به یاد داشته باشید که این خدمات ممکن است هزینه اضافی نیاز داشته باشد.

آکوا پارک بدروم ددمان و مرکز خرید Midtown در فاصله 15 کیلومتری هتل قرار دارد. فرودگاه میلاس بدروم نیز 55 کیلومتر تا هتل فاصله دارد. پارکینگ رایگان نیز در دسترس مهمانان خواهد بود.


مسافران و گردشگرانی که قصد سفر با تور ترکیه به شهر بدروم را دارند می توانند هتل کلاب بلو وایت را برای اقامت در این شهر انتخاب نمایند. همچنین می توانید اطلاعات سایر هتل های شهر بدروم را در سایت راسفر مشاهده نمایید.