هتل کورینتیا یک هتل 5 ستاره است که در خیابان نوسکی سنت پترزبورگ واقع شده و 2 دقیقه تا ایستگاه متروی Mayakovsky فاصله دارد. این هتل اتاق هایی ظریف، مجلل و بزرگ و همچنین نهارخوری های زیبا را ارائه می دهد.

هتل کورینتیای سنت پترزبورگ دارای نمای خارجی باشکوه است و اتاق هایش به سبک کلاسیک تزیین شده اند. تمامی اتاق ها دارای سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون صفحه تخت و حمام های اختصاصی هستند. اینترنت وای فای پرسرعت در تمامی مناطق هتل قابل دسترس می باشد.

صبحانه ی سلف سرویس و متنوعی در هتل سرو می شود. مهمانان می توانند در رستوران Imperial زیبا با منوی سفارشی، غذاهای بین المللی سفارش دهند و از دکور شیک و منظره ی رو به خیابان نوسکی لذت ببرند. کافه Vienna شیرینی های تازه را ارائه می دهد.

در کافه بار نوسکی می توانید از انواع نوشیدنی ها لذت ببرید. موسیقی زنده پیانو، هر روز غروب پخش می شود.

باشگاه سلامتی کورینتیا هم شامل سونا و باشگاه بدنسازی می باشد.

زوج های جوان بسیار این هتل را دوست دارند و به عنوان اقامتی دو نفره در طول تور سنت پترزبورگ، به آن امتیاز 9.5 را داده اند.

براساس نظرات ثبت شده در سایت بوکینگ، اتاق ها با این که هتل در مرکز شهر قرار دارد، بسیار ساکت و آرام هستند. بیشتر کارکنان هتل به زبان انگلیسی تسلط ندارند ولی نهایت تلاش خود را می کنند تا نیازهاتان را برآورده کنند. اگر تولدتان است، منتظر یک سوپرایز بزرگ از طرف هتل باشید.


مسافران و گردشگرانی که قصد سفر با تور روسیه به شهر سنت پترزبورگ را دارند می توانند هتل کورینتیا را برای اقامت در این شهر انتخاب نمایند. همچنین می توانید اطلاعات سایر هتل های شهر سنت پترزبورگ را در سایت راسفر مشاهده نمایید.