هتل کاستا مایا بدروم یک هتل 3 ستاره است که خدماتی مانند یک استخر در فضای باز همراه با صندلی مخصوص حمام آفتاب به مهمانان ارائه می دهد. این هتل امکانات بالایی را در اختیار شما قرار می دهد و در 5 دقیقه ای از کنار دریاچه بدروم واقع شده است.

اتاق های هتل دارای اینترنت وای فای پرسرعت، مینی بار و سیستم تهویه مطبوع هستند و همچنین حمام اختصاصی با دوش و سشوار نیز موجود می باشد.

صبحانه سلف سرویس ترکی در رستوران مایا که دارای تراس تابستانی است، سرو می شود. مهمانان می توانند از نوشیدنی در تراس استخر بخار لذت ببرند.

بخش پذیرش 24 ساعته می تواند خدمات اجاره اتومبیل و خدمات ترانسفر را به فرودگاه مایلاس بدروم آیرپورت، که 35 کیلومتر دورتر از هتل است، را ترتیب دهد. نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به مرکز شهر بدروم تنها 50 متر فاصله دارد.

بر اساس نظر کاربران این هتل دارای اتاق های بزرگ و تمیز هستند و نسبت به هزینه ای که می پردازید خدمات بسیار خوبی ارائه می شود. از لحاظ موقعیت مکانی نیز بسیار مورد تایید می باشد.

زوج های جوان بسیار این هتل را دوست دارند و به عنوان اقامتی دو نفره در طول تور بدروم، به آن امتیاز 9.2 را داده اند.


مسافران و گردشگرانی که قصد سفر با تور ترکیه به شهر بدروم را دارند می توانند هتل کاستا مایا بدروم را برای اقامت در این شهر انتخاب نمایند. همچنین می توانید اطلاعات سایر هتل های شهر بدروم را در سایت راسفر مشاهده نمایید.