هتل کرون پلازا سنت پترزبورگ لیگوفسکی یک هتل 4 ستاره است که در مقابل ایستگاه قطار مسکوفسکی دقیقا کنار مرکز خرید گالریا واقع شده است. این هتل کلاسیک یک باشگاه بدنسازی مدرن، پارکینگ زیرزمینی و اینترنت وای فای رایگان سراسری را ارائه می دهد.

هتل کرون پلازا دارای اتاق های مجلل و بزرگ همراه با تلویزیون صفحه تخت، بخش نشیمن مجزا و چای ساز/قهوه ساز می باشد. حمام های خصوصی درون هر اتاق سشوار و لوازم آرایشی بهداشتی رایگان دارند.

رستوران Olivetto غذاهای مدیترانه ای و رستوران کامل سلف سرویس را همه روزه ارائه می دهد. کافه بار موجود در لابی هم مهمانان برای امتحان کردن نوشیدنی هایش دعوت می کند.

موزه هرمیتاژ در 15 دقیقه ای هتل با اتوبوس می باشد. فرودگاه بین المللی Pulkovo هم 30 دقیقه با ماشین تا آن فاصله دارد.

زوج های جوان بسیار این هتل را دوست دارند و به عنوان اقامتی دو نفره در طول تور سنت پترزبورگ، به آن امتیاز 9.5 را داده اند.

براساس نظرات ثبت شده در سایت بوکینگ، موقعیت مکانی عالی و نزدیکی به ایستگاه مترو یکی از مهم ترین نکات هتل می باشد. مرکز خرید گلوریا، یک مرکز خرید فوق العاده است که کنار هتل قرار دارد. حوله ها هرروز تعویض و اتاق ها تمیز می شوند. از اقامت در این هتل لذت خواهید برد.


مسافران و گردشگرانی که قصد سفر با تور روسیه به شهر سنت پترزبورگ را دارند می توانند هتل کرون پلازا سنت پترزبورگ لیگوفسکی را برای اقامت در این شهر انتخاب نمایند. همچنین می توانید اطلاعات سایر هتل های شهر سنت پترزبورگ را در سایت راسفر مشاهده نمایید.