هتل الا کوالیتی یک هتل 5 ستاره واقع در منطقه ی بلک می باشد. این هتل در کنار ساحل واقع شده و دارای یک ساحل خصوصی 270  متری می باشد که یک اسکله نیز دارد. هتل امکاناتی چون 15 زمین گلف، حمام ترکی، استخرهای روباز، سرسره های آبی، سونا و خدمات اسپا را ارائه می دهد.

هتل الا 110 هزار متر مربع فضای سبز دارد و از شما دعوت می کند تا از آب و هوای مدیترانه ای آنجا لذت ببرید.

اتاق های هتل با دکوراسیون مدرن و عثمانی تزئین شده و اتاق هایش شامل تهویه مطبوع، تلویزیون ال سی دی و یک بالکن هستند و همه ی آنها دارای چشم اندازی از باغ و یا دریا می باشند. اینترنت وای فای رایگان در اتاق ها موجود بوده و برخی از آنها نیز مجهز به حمام آبگرم هستند.

رستوران اصلی هتل غذاهای منحصر به فرد ترکی و بین المللی را به طور سلف سرویس سرو می کند. همچنین 7 رستوران متعدد دیگر، انواع غذاهای بین المللی را طبخ می نمایند، 9 کافه بار نیز درون هتل تعبیه شده اند.

اسپا و مرکز سلامتی هتل خدمات مراقبت از صورت و بدن را به همراه درمان های مختلف و انواع ماساژها ارائه می دهد. یک مرکز تناسب اندام مجهز نیز در این هتل وجود دارد. برای مهمانان جوان تر نیز یک باشگاه کوچک در دسترس است.

هتل الا کوالیتی یک مرکزی به نام Q City را بازگشایی کرده است که یک مرکز آموزشی و سرگرمی جدید می باشد و در آن کودکان می توانند حرفه های مختلف را بیاموزند. آموزش از طریق سرگرمی بسیار مفید است.

Q City دارای بخش های مختلفی مانند خانه مد، بیمارستان، خانه دندانپزشک و ایستگاه آتش نشانی می باشد. به طور مثال در بیمارستان و خانه دندانپزشک کودکان خود را به عنوان پزشکان خود می سنجند؛ مراقبت از بیماران، یادگیری اولیه در مورد خورشید، کبودی ها و برش ها، مطالعه نحوه قرار گیری اشعه ایکس، یافتن پوسیدگی دندان ها و نحوه چگونگی درستی مسواک زدن را یاد می گیرند.

هر منطقه دارای سناریوی خاصی است و مربیان واجد شرایط اطمینان حاصل می کنند که ذهن هر کودک را درگیر می کند، چیزی جدید به آنها می آموزد و ترجیح آنها برای شغل آینده شان را شکل می دهد.

خدمات نگه داری کودک و یا قدم زدن با کودک را می توان براساس درخواست شما در اختیار شما گذاشت ولی نیاز به پرداخت هزینه اضافی می باشد. رخت خواب های کودک، وان حمام نوزاد و صندلی های غذا با غذا به صورت رایگان ارائه می شوند. دیگر امکانات کودک شامل گرم کننده بطری و مخلوط کننده غذا برای تسهیل آماده سازی غذا کودکتان موجود می باشد.

مرکز شهر بلک تنها 1.2 کیلومتر از هتل فاصله دارد، در حالی که مرکز شهر آنتالیا در 42 کیلومتری آن است. نزدیکترین فرودگاه به هتل، فرودگاه آنتالیا است که در 33 کیلومتری آن قرار دارد.

زوج های جوان بسیار این هتل را دوست دارند و به عنوان اقامتی دو نفره در طول تور آنتالیا، به آن امتیاز 8.6 را داده اند.


مسافران و گردشگرانی که قصد سفر با تور ترکیه به شهر آنتالیا را دارند می توانند هتل الا کوالیتی را برای اقامت در این شهر انتخاب نمایند. همچنین می توانید اطلاعات سایر هتل های شهر آنتالیا را در سایت راسفر مشاهده نمایید.