هتل گرند امرالد یک هتل 5 ستاره است که 10 دقیقه پیاده تا ایستگاه متروی Ploshchad Vosstaniya و خیابان معروف نوسکی فاصله دارد. این هتل در نزدیکی کلیسای اسمولینی و باغ تاوریدا واقع شده است.

طراحی داخلی این هتل مجلل و کلاسیک می باشد. اینترنت وای فای پرسرعت هم در دسترس مهمانان است.

یک باشگاه بدنسازی و سالن ایروبیک نیز موجود است. مهمانان می توانند در مرکز اسپای هتل که حمام ترکی، حمام سنتی روسی و وان آب داغ را ارائه می دهد، استراحت کنند. خدمات زیبایی و درمانی Barhat هم در سالن زیبایی ارائه می شود.

رستوران Gzhel انواع غذاهای روسی و بین المللی را سرو می کند. نوشیدنی های تازه هم در کافه بار قابل دسترس هستند.

زوج های جوان بسیار این هتل را دوست دارند و به عنوان اقامتی دو نفره در طول تور سنت پترزبورگ، به آن امتیاز 8.5 را داده اند.

براساس نظرات ثبت شده در سایت بوکینگ، از هتل تا ایستگاه قطار Moskovsky تنها 7 دقیقه فاصله است و خیابان نوسکی، رستوران و مغازه های شیکش هم در چند قدمی هتل قرار دارند. اتاق ها تمیز و مرتب هستند. اگر تولد، سالگرد ازدواج و یا هر رویداد مهم دیگری از شما باشد، کارکنان هتل شما را سوپرایز خواهند کرد.


مسافران و گردشگرانی که قصد سفر با تور روسیه به شهر سنت پترزبورگ را دارند می توانند هتل گرند امرالد را برای اقامت در این شهر انتخاب نمایند. همچنین می توانید اطلاعات سایر هتل های شهر سنت پترزبورگ را در سایت راسفر مشاهده نمایید.