هتل هالیدی این مسکوفسکیه واروتا سنت پترزبورگ یک هتل 4 است که تنها 3 دقیقه پیاده تا ایستگاه مترو Moskovskiye Vorota فاصله دارد و با عبور از 4 ایستگاه، به بخش مرکزی شهر خواهید رسید.

اتاق های هتل بزرگ و مجلل هستند و امکاناتی نظیر سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون صفحه تخت و بخش نشیمن مجزا و راحتی را دربردارند. حمام های هر اتاق دارای سیستم گرمایش از کف هستند و در بعضی اتاق ها یک بشقاب میوه تازه تعبیه شده است.

این هتل 2 کافه بار و 2 رستوران دارد. رستوران Milano صبحانه ی سلف سرویس کامل و متنوعی را سرو می کند و برای نهار و شام انواع غذاهای اروپایی را آماده می کند.

یک دستگاه خودپرداز ATM و اینترنت وای فای رایگان در دسترس می باشد. کارمندان خونگرم هتل به زبان انگلیسی مسلط هستند و 24 ساعته در حال خدمات رسانی به مهمانان می باشند.

خیابان Moskovsky در چند قدمی هتل قرار دارد. فرودگاه هم با 20 دقیقه رانندگی قابل دسترس می باشد.

زوج های جوان بسیار این هتل را دوست دارند و به عنوان اقامتی دو نفره در طول تور سنت پترزبورگ، به آن امتیاز 8.3 را داده اند.

براساس نظرات ثبت شده در سایت بوکینگ، اتاق های هتل بزرگ، جادار و بسیار تمیز هستند. 2 صندلی بسیار راحت هم در اتاق قرار دارد که مورد علاقه همه مهمانان می باشد.


مسافران و گردشگرانی که قصد سفر با تور روسیه به شهر سنت پترزبورگ را دارند می توانند هتل هالیدی این مسکوفسکیه واروتا سنت پترزبورگ را برای اقامت در این شهر انتخاب نمایند. همچنین می توانید اطلاعات سایر هتل های شهر سنت پترزبورگ را در سایت راسفر مشاهده نمایید.