هتل جورجین هالیدی یک هتل 3 ستاره است که در خیابان ورا تفلیس واقع شده است. اینترنت وای فای رایگان در سراسر هتل موجود است و پارکینگ رایگان نیز در دسترس است. این هتل باغ و باربیکیو نیز ارائه می دهد.

هر اتاق دارای سیستم تهویه مطبوع است و تجهیزاتی مانند تلویزیون صفحه تخت همراه با کانال های ماهواره ای را در اختیار مهمانان قرار می دهد. بعضی از اتاق ها دارای بخش نشیمن مجزا و یک بالکن هستند جایی که می توانید در آن استراحت کنید و از منظره لذت ببرید. تمامی این اتاق ها حمام خصوصی همراه با دوش نیز دارند. برای راحتی مهمانان حوله حمام، دمپایی و لوازم آرایشی رایگان ارائه می شود.

رستوران موجود در هتل انواع غذاهای زیادی را سرو می کند که مهمانان می توانند از آن لذت ببرند.

بخش پذیرش هتل 24 ساعته خدمات رسانی می کند. ترانسفر فرودگاهی هم در صورت درخواست قابل رزرو می باشد ولی هزینه اضافی باید پرداخت شود.

سالن اپرای تفلیس و تئاتر بالت در 1.4 کیلومتری هتل جورجین قرار دارد. نزدیک ترین فرودگاه به هتل هم 20 کیلومتر تا آن فاصله دارد.

زوج های جوان بسیار این هتل را دوست دارند و به عنوان اقامتی دو نفره در طول تور تفلیس، به آن امتیاز 8.4 را داده اند.


مسافران و گردشگرانی که قصد سفر با تور گرجستان به شهر تفلیس را دارند می توانند هتل جورجین هالیدی را برای اقامت در این شهر انتخاب نمایند. همچنین می توانید اطلاعات سایر هتل های شهر تفلیس را در سایت راسفر مشاهده نمایید.