هتل پوشکین یک هتل 4 ستاره است که 2.8 کیلومتر تا میدان آزادی شهر تفلیس و 2.9 کیلومتر تا سالن تئاتر روستاولی فاصله دارد. این هتل اینترنت وای فای پرسرعت را در اختیار مهمانان قرار می دهد. همه اتاق دارای تلویزیون صفحه تخت همراه با کانال های ماهواره ای و یک حمام خصوصی هستند.

هر اتاق هتل پوشکین تراس و منظره ای از شهر را به مهمانان ارائه می دهد. سیستم تهویه مطبوع و میز کار نیز از الزامات اتاق ها می باشد.

همه روزه صبحانه ی سلف سرویس سرو می شود. هم چنین مهمانان می توانند دیگر وعده های غذایی را در رستوران هتل میل کنند. این رستوران غذاهای بین المللی، غذاهای بدون گلوتن، سبزیجات و بدون لبنیات را ارائه می دهد.

بخش پذیرش 24 ساعته هتل به زبان های انگلیسی و گرجستانی صحبت می کنند.

سالن اپرای تفلیس و سالن تئاتر بالت در 2.3 کیلومتری هتل قرار دارند در حالی که باغ وحش تفلیس 6 کیلومتر تا هتل فاصله دارد. نزدیک ترین فرودگاه، فرودگاه بین المللی تفلیس است که 14 کیلومتر تا هتل فاصله دارند.


مسافران و گردشگرانی که قصد سفر با تور گرجستان به شهر تفلیس را دارند می توانند هتل پوشکین را برای اقامت در این شهر انتخاب نمایند. همچنین می توانید اطلاعات سایر هتل های شهر تفلیس را در سایت راسفر مشاهده نمایید.