هتل ویلتون یک هتل 4 ستاره واقع در شهر تفلیس است که در یک ساختمان چهار طبقه نوساز در موقعیت مناسبی در شرق تفلیس قرار گرفته است. در فاصله نزدیکی از هتل در خیابان اصلی ایستگاه مترو آراگوِلی و ایستگاه اتوبوس است که می توانید برای رسیدن به نقاط مختلف شهر از آن استفاده کنید.

فاصله پیاده تا مرکز تاریخی شهر نیم ساعت است. امکانات هتل کیفیت مناسب و قابل قبولی دارد و اندازه اتاق ها و سایز تخت ها استاندارد است. بعضی از اتاق ها که در سمت خیابان قرار دارد، ویو به کوه و هتل روبرو دارد.

سرویس بهداشتی نوساز و تمیز است و اگر درخواست نظافت داشته باشید هرروز انجام می شود و کمبودها شارژ می شود. گرمایش اتاق رادیاتور و سرمایش اسپیلت و آب گرم از آبگرمکن برقی داخل خود سرویس تامین می شود. امکانات اتاق شامل تلویزیون، صندوق امانت، حوله و دمپایی، سشوار، کمدلباس، اتو و کتری برقی است.

صبحانه از ساعت هشت با کیفیت متوسط و تقریبا تکراری سرو می شود. کارمندان هتل اکثرا جوان، خوشرو و پیگیر درخواستها هستند.

هتل ویلتون در نزدیکی میدان آزادی و تئاتر روستاولی و تئاتر باله قرار گرفته است و تنها 14 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی تفلیس فاصله دارد.

زوج های جوان بسیار این هتل را دوست دارند و به عنوان اقامتی دو نفره در طول تور تفلیس، به آن امتیاز 8.2 را داده اند.


مسافران و گردشگرانی که قصد سفر با تور گرجستان به شهر تفلیس را دارند می توانند هتل ویلتون را برای اقامت در این شهر انتخاب نمایند. همچنین می توانید اطلاعات سایر هتل های شهر تفلیس را در سایت راسفر مشاهده نمایید.