هتل لو بلو اند ریزورت یک هتل 5 ستاره است که در 6 دقیقه ای ساحل قرار دارد. این هتل در نزدیکی ساحل واقع شده و با اقامت در آن به راحتی می توان به ساحل دسترسی داشت. هتل دارای استخر روباز، استخر سرپوشیده، زمین تنیس و یک اسپا لوکس با امکاناتی از قبیل سونا و حمام ترکی می باشد.

اتاق های هتل دکوراسیونی شیک و لوکس دارند. تمام اتاق ها مجهز به سیستم تهویه هستند و در اتاق ها یخچال و همچنین تلویزیون و ماهواره نیز وجود دارد.

مهمانان هتل می توانند برای صرف غذا به یکی از رستوران های هتل بروند. در رستوران های هتل انواع غذاهای ترکی، ایتالیایی و غذاهای دریایی سرو می شود. صبحانه هم در هتل هر روز سرو می شود. در کافه هتل انواع اسنک، کیک، شیرینی، انواع قهوه و نوشیدنی را ارائه می کند. هتل دارای یک کافه بار ساحلی و هم چنین یک کافه بار در کنار استخر است که انواع نوشیدنی ها را دارد.

هتل دارای پارک آبی با سرسره و هم چنین امکانات تفریحی مخصوص کودکان می باشد. مهمانان هتل می توانند با پرداخت هزینه از ماساژ ترکی لذت ببرند.

این هتل تا مرکز شهر کوش آداسی ۳ کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی عدنان مندرس حدود ۷۰ کیلومتر فاصله دارد.

زوج های جوان بسیار این هتل را دوست دارند و به عنوان اقامتی دو نفره در طول تور کوش آداسی، به آن امتیاز 8.0 را داده اند.


مسافران و گردشگرانی که قصد سفر با تور ترکیه به شهر کوش آداسی را دارند می توانند هتل لو بلو اند ریزورت را برای اقامت در این شهر انتخاب نمایند. همچنین می توانید اطلاعات سایر هتل های شهر کوش آداسی را در سایت راسفر مشاهده نمایید.