هتل بوتیک شماره 12 یک هتل 4 ستاره است که در بخش قدیمی شهر تفلیس واقع شده و تنها 5 دقیقه تا میدان آزادی فاصله دارد. این هتل زیبا اتاق هایی مدرن را در اختیار مهمانان قرار می دهد. اینترنت وای فای پرسرعت و بخش پذیرش 24 ساعته از خدمات ارائه شده در این هتل است.

تمامی اتاق ها دارای سیستم تهویه مطبوع هستند و اقامتی راحت را برای مهمانان فراهم می آورند. این اتاق ها با رنگ های گرم تزیین شده و برای طراحی داخلی آن از عناصر سنتی استفاده شده است. همه ی اتاق ها تلویزیون صفحه تخت و حمام خصوصی دارند ولی تنها بعضی از اتاق ها بالکن به همراه منظره ای با شکوه از بخش تاریحی شهر تفلیس را ارائه می کنند.

هرروز صبح صبحانه سلف سرویس در سالن غذاخوری هتل سرو می شود و بعد از ظهرها مهمانان می توانند در کافه بار هتل استراحت کنند. تعداد زیادی کافی شاپ و رستوران در 2 دقیقه ای هتل قرار دارند که می توانید با کمی پیاده روی به آنها برسید.

خیابان معروف روستاولی همراه با فروشگاه ها و کافی شاپ های زیاد با 7 دقیقه پیاده روی از هتل قابل دسترس می باشد. خیابان افسانه ای Abanotubani که حمام های حرارتی فوق العاده ای را در خود جای داده است، تنها 300 متر تا هتل فاصله دارد.

ایستگاه مترو میدان آزادی در 350 متری هتل، ایستگاه مرکزی قطار 4 کیلومتر و فرودگاه بین المللی تفلیس هم 16 کیلومتر تا هتل فاصله دارد.

زوج های جوان بسیار این هتل را دوست دارند و به عنوان اقامتی دو نفره در طول تور تفلیس، به آن امتیاز 9.5 را داده اند.


مسافران و گردشگرانی که قصد سفر با تور گرجستان به شهر تفلیس را دارند می توانند هتل بوتیک شماره 12 را برای اقامت در این شهر انتخاب نمایند. همچنین می توانید اطلاعات سایر هتل های شهر تفلیس را در سایت راسفر مشاهده نمایید.