هتل اوختینسکایا یک هتل 3 ستاره است که منظره ی پانارومیک از رودخانه نوا را در اختیار مهمانان قرار می دهد. کافه بار موجود در لابی و اینترنت وای فای پرسرعت در دسترس مهمانان قرار دارد.

تمامی اتاق ها به جز سوئیت ها، بالکن دارند. هر اتاق به طور مجزا تزیین و طراحی شده اند و منظره ی رو به رودخانه را دارند. پل Bolsheokhtinsky و کلیسای جامع اسمولینی در مقابل هتل قرار دارند.

مهمانان می توانند از غذاهای روسی و اروپایی ارائه شده در 2 رستوران پرنور و روشن هتل لذت ببرند. اینترنت وای فای در تمامی مناطق هتل در دسترس می باشد.

این هتل منظره ای جذاب از شهر زیبای سنت پترزبورگ از طبقه 13 را ارائه می دهد.

پارکینگ اختصاصی و ایمن هتل اوختینسکایا برای مسافرانی که با ماشین خود سفر می کنند موجود است. ایستگاه اتوبوس Ulitsa Tarasova هم در 100 متری هتل قرار دارد.

زوج های جوان بسیار این هتل را دوست دارند و به عنوان اقامتی دو نفره در طول تور سنت پترزبورگ، به آن امتیاز 8.4 را داده اند.

براساس نظرات ثبت شده در سایت بوکینگ، اتاق ها کمی کوچک هستند و برای 3 نفر جا کم است، ولی اگر 2 نفر باشید می توانید به راحتی اقامت کنید. منظره ی زیبای رودخانه شما را تمام طول شبانه روز خیره می کند.


مسافران و گردشگرانی که قصد سفر با تور روسیه به شهر سنت پترزبورگ را دارند می توانند اوختینسکایا را برای اقامت در این شهر انتخاب نمایند. همچنین می توانید اطلاعات سایر هتل های شهر سنت پترزبورگ را در سایت راسفر مشاهده نمایید.