هتل رامادا هتل اند سوئیتس کوش آداسی یکی از هتل های چهار ستاره ترکیه می باشد. این هتل یک هتل 5 ستاره در کوش آداسی است که زمین گلف و زمین تنیس نیز دارد.

اینترنت وای فای رایگان در تمامی قسمت‌های این هتل رایگان است. واحدهای بزرگ هتل رامادا ریزورت اند گلف دارای یک بالکن اختصاصی با چشم اندازی رو به دریای زیبای اژه هستند.

همه اتاق‌ها این هتل لوکس تهویه مطبوع، تلویزیون با کانال‌های ماهواره‌ای و مینی بار دارند. فضایی برای نشستن نیز یکی دیگر از امکانات اتاق‌های لوکس هتل رامادا ریزورت اند گلف است.

مهمانان عزیز می‌توانند از پارکینگ رایگان استفاده کنند.

مرکز شهر کوش آداسی تنها 1 کیلومتر از این هتل فاصله دارد. فرودگاه عدنان مندرس ازمیر در فاصله 80 کیلومتری هتل رامادا ریزورت اند گلف قرار گرفته است و خدمات ترانسفر فرودگاه نیز با هزینه اضافی فراهم شده‌اند.

نوع خدمات این هتل به صورت ALL است.

اگر علاقه مند خرید و بازدید از مکان‌های تاریخی کوش آداسی هستید باید بگوئیم که این هتل دسترسی عالی به شما ارائه می‌دهد که از میان آنها می‌توان به مرکز خرید گرند کوش آداسی در 2.6 کیلومتری، و قلعه کوش آداسی در 2.7 کیلومتری هتل رامادا ریزورت اند گلف اشاره کرد.

این هتل از مرکز کوش آداسی که به ساحل شنهای نقره ای شهرت دارد 4 کیلومتر فاصله دارد. فاصله آن تا فرودگاه عدنان مندرس 80 کیلومتر است و دارای سرویس شاتل (حمل و نقل) با هزینه اضافه می باشد.


مسافران و گردشگرانی که قصد سفر با تور ترکیه به شهر کوش آداسی را دارند می توانند هتل رامادا هتل اند سوئیتس کوش آداسی را برای اقامت در این شهر انتخاب نمایند. همچنین می توانید اطلاعات سایر هتل های شهر کوش آداسی را در سایت راسفر مشاهده نمایید.