هتل ردلاین تفلیس یک هتل 4 ستاره است که به خاطر هزینه بسیار پایینی و ارزانی که دریافت می کند، یکی از هتل های محبوب بین توریست ها و گردشگران تور گرجستان است.

از خدماتی که این هتل برای مهمانان خود ارائه می دهد می توان به ترانسفر فرودگاهی و درون شهری، خشکشویی و اتوشویی، نگهداری از کودکان، صندوق امانات، صرافی، تاکسی سرویس، کرایه اتومبیل، حمل و نگهداری از چمدان ها، سالن کنفرانس و جلسات، سالن آرایشی، سرویس دهی و پذیرش شبانه روزی، اینترنت بی سیم رایگان و ... اشاره کرد. امکان ورود حیوانات خانگی به هتل نیست.

هتل در فاصله 1.3 کیلومتری از تئاتر روستاولی قرار گرفته است و دارای تراس و بار کنار استخر است. هتل ردلاین در نزدیکی جاذبه هایی مانند سالن کنسرت تلیلی واقع شده است.

صبحانه های بین اللملی هر روز در رستوران و بوفه هتل قرار سرو می شود. یک رستوران در هتل وجود دارد که غذاهای اروپایی را سرو می کند. این هتل خدمات کرایه ی دوچرخه نیز ارائه می دهد.

زوج های جوان بسیار این هتل را دوست دارند و به عنوان اقامتی دو نفره در طول تور تفلیس، به آن امتیاز 8.3 را داده اند.


مسافران و گردشگرانی که قصد سفر با تور گرجستان به شهر تفلیس را دارند می توانند هتل ردلاین را برای اقامت در این شهر انتخاب نمایند. همچنین می توانید اطلاعات سایر هتل های شهر تفلیس را در سایت راسفر مشاهده نمایید.