هتل رویال آسارلیک بیچ یک هتل 5 ستاره واقع در ساحلی آرام است و میزبان شما برای راحتی هرچه بیشتر در مرکز اسپا و آبگرم هتل می باشد. با کمی پیاده روی می توانید مکان های مهم و شب زنده دار بدروم برسید.

با ترکیبی از موقعیت مکانی خوب، خدمات اسپا و خدمات سرگرمی جالب، اقامتی خاطره انگیز در هتل رویال آسارلیک بیچ خواهید داشت. این هتل دارای تیم سرگرمی خود است که فعالیت های شبانه روزی خود را در 7 روز در هفته سازماندهی می کند.

در فصل تابستان این هتل رستوران اصلی خود را در تراس هتل ارائه می کند. یک رستوران با منوی سفارشی، کافه بار کنار استخر، کافه بار روی تراس و کافه بار موجود در لابی برای مهمانان باز می باشند.

هتل رویال آسارلیک منطقه ای عالی برای تعطیلات ساحلی شماست و می توانید ورزش های آبی و فعالیت های فضای باز را در ساحل آن تجربه کنید. زندگی شبانه در بدروم نیز بسیار پر جنب و جوش است، با کمی پیاده روی می توانید به کافه بارها و کلوب های شبانه برسید.

اینترنت وای فای رایگان تنها در منطقه لابی قابل دسترسی است. همچنین یک اتاق کامپیوتر وجود دارد که با پرداخت هزینه اضافی در اختیارتان خواهد بود. فرودگاه میلاس-بدروم 39 کیلومتر از هتل فاصله دارد.

زوج های جوان بسیار این هتل را دوست دارند و به عنوان اقامتی دو نفره در طول تور بدروم، به آن امتیاز 8.4 را داده اند.


مسافران و گردشگرانی که قصد سفر با تور ترکیه به شهر بدروم را دارند می توانند هتل رویال آسارلیک بیچ را برای اقامت در این شهر انتخاب نمایند. همچنین می توانید اطلاعات سایر هتل های شهر بدروم را در سایت راسفر مشاهده نمایید.