هتل سوئنو دلوکس بلک یک هتل 5 ستاره واقع در منطقه بلک و روبروی ساحل می باشد. این هتل امکاناتی نظیر یک استخر در فضای باز با چند سرسره، استخر سرپوشیده و سرسره آب جداگانه کودکان را ارائه می دهد. اینترنت وای فای رایگان نیز در سراسر هتل قابل دسترس است.

هر اتاق در هتل دارای تهویه ی مطبوع، بالکن یا تراس، چای ساز و قهوه ساز می باشد. در هر اتاق یک حمام خصوصی، یک مینی بار کامل و یک محل نشیمن مجزا موجود است.

در هتل سوئنو دلوکس بلک شما یک مرکز آبگرم، مرکز سلامتی مدرن و ساحلی خصوصی را پیدا خواهید کرد. شما می توانید غذاهای ترکی و بین المللی را در رستوران غیر سلف سرویس هتل بخورید. یک پارک آبی، مرکز بازی و سینما نیز در دسترس است. هتل همچنین فعالیت های روز و شب، باشگاه کودکان و امکانات جلسه را ارائه می دهد.

هتل سوئنو 2.4 کیلومتر از باغ Tolerance و حدود 4 کیلومتر از مرکز بلک فاصله دارد. فرودگاه آنتالیا در 21 کیلومتری هتل واقع شده و ترانسفر فرودگاهی برای مهمانان در صورت درخواست با پرداخت هزینه اضافی انجام خواهد شد.

پارکینگ به صورت رایگان در اختیار مهمانان قرار دارد.


مسافران و گردشگرانی که قصد سفر با تور ترکیه به شهر آنتالیا را دارند می توانند هتل سوئنو دلوکس بلک را برای اقامت در این شهر انتخاب نمایند. همچنین می توانید اطلاعات سایر هتل های شهر آنتالیا را در سایت راسفر مشاهده نمایید.