هتل بیلتمور تفلیس یکی از هتل های 5 ستاره تفلیس است که در 300 متری مرکز تئاتر اپرا و باله تفلیس واقع شده است. مرکز تئاتر روستاولی فقط 400 متر از هتل بیلتمور فاصله دارد؛ در حالیکه میدان آزادی در فاصله 1 کیلومتری هتل واقع شده است.

فرودگاه بین المللی تفلیس نیز در فاصله 18 کیلومتری هتل قرار دارد. هتل بیلتمور تفلیس دارای یک استخر سرپوشیده، مرکز اسپا و تناسب اندام، یک تراس آفتاب و سونا، چندین رستوران و کافه و اتاق های شیک و مدرن می باشد.

این هتل یکی از هتل های نوساز تفلیس به حساب می آید و از آگوست سال 2016 شروع به خدمات رسانی به مسافران کرده است. این هتل تراس آفتاب و سونا نیز ارائه می دهد.

اتاق های هتل بیلتمور تفلیس مجهز به تهویه مطبوع، تلوزیون صفحه تخت، حمام های خصوصی، لوازم اصلاح و آرایشی رایگان و سشوار می باشند. بعضی از اتاق ها دارای نشیمن هستند که می توانید در آن بعد از یک روز شلوغ استراحت کنید و از خوردن یک فنجان چای لذت ببرید؛ در حالیکه به منظره رودخانه یا شهر نگاه می کنید. اتاق ها دارای یک حمام خصوصی مجهز به وان و محفظه دوش هستند و در حمام، حوله و دمپایی نیز وجود دارد.

زوج های جوان بسیار این هتل را دوست دارند و به عنوان اقامتی دو نفره در طول تور تفلیس، به آن امتیاز 9.2 را داده اند.


مسافران و گردشگرانی که قصد سفر با تور گرجستان به شهر تفلیس را دارند می توانند هتل بیلتمور تفلیس را برای اقامت در این شهر انتخاب نمایند. همچنین می توانید اطلاعات سایر هتل های شهر تفلیس را در سایت راسفر مشاهده نمایید.