هتل گرند کوردوقلو

Grand Hotel Kurdoglu

هتل گرند کوردوقلو یک هتل 4 ستاره است که در کوش آداسی ترکیه واقع شده است. همه اتاق ها دارای وان حمام، تلویزیون ال سی دی، مینی بار، تلفن با خط مستقیم، تهویه مطبوع هوا، صندوق امانات، سرویس اتاق روزانه، وای فای رایگان و سشوار می باشند.


رامادا هتل اند سوئیتس کوش آداسی

Ramada Hotel & Suites Kusadasi

هتل رامادا هتل اند سوئیتس کوش آداسی یکی از هتل های چهار ستاره ترکیه می باشد. این هتل یک هتل 5 ستاره در کوش آداسی است که زمین گلف و زمین تنیس نیز دارد.


هتل ریسوس آکوا بیچ ریزورت

Risus Aqua Beach Resort hotel

هتل ریسوس آکوا بیچ ریزورت یک هتل چهار ستاره لوکس در شهر کوش‌آداسی واقع در کشور ترکیه است. مرکز اسپا و سلامتی و سالن ورزشی از امکانات این هتل می باشد.‏


هتل سانیز افس رویال پالاس ریزورت اند اسپا

Sunis Efes Royal Palace Resort & Spa

هتل سانیز افس رویال پالاس ریزورت اند اسپا یک هتل 5 ستاره واقع در کوش آداسی ترکیه می باشد. این هتل بسیار زیبا دارای ساحل اختصاصی، یک استخر در فضای باز، پارک آبی، استخر سر پوشیده، سالن اسپا، یک بار اختصاصی سرو سوشی، سالن بدنسازی و اتاق ماساژ است.


هتل لامبیانس

Lambiance Hotel

هتل لامبیانس یک هتل در کوش آداسی ترکیه است و تنها چند قدم تا ساحل فاصله دارد. مهمانان می توانند از امکاناتی مانند اینترنت وای فای، پارکینگ رایگان و صبحانه استفاده نمایند.


هتل دیمت پارک

Dimet Park hotel

هتل دیمت پارک یک هتل 3 ستاره واقع در 600 متری سالن تئاتر وان ترکیه می باشد. در هتل اینترنت وای فای رایگان و خدمات رزرو بلیط ارائه می شود. از امکانات مختلف هتل می توان به تراس، سالن مشترک و همچنین یک کافه بار اشاره نمود. بخش پذیرش هتل 24 ساعته خدمات رسانی می کند.


هتل ویلتون

Hotel Vilton

هتل ویلتون یک هتل 4 ستاره واقع در شهر تفلیس است که در یک ساختمان چهار طبقه نوساز در موقعیت مناسبی در شرق تفلیس قرار گرفته است. در فاصله نزدیکی از هتل در خیابان اصلی ایستگاه مترو آراگوِلی و ایستگاه اتوبوس است که می توانید برای رسیدن به نقاط مختلف شهر از آن استفاده کنید.


هتل ردلاین

Redline Hotel

هتل ردلاین تفلیس یک هتل 4 ستاره است که به خاطر هزینه بسیار پایینی و ارزانی که دریافت می کند، یکی از هتل های محبوب بین توریست ها و گردشگران تور گرجستان است.


هتل هالیدی این تفلیس

Holiday Inn Tbilisi hotel

هتل هالیدی این تفلیس یکی از هتل های 4 ستاره تفلیس است که در نزدیکی ایستگاه متروی پلی تکنیک تفلیس و 500 متری سیرک تفلیس واقع شده است. فرودگاه بین المللی تفلیس هم در فاصله حدودا 40 دقیقه ای از هتل هالیدی این تفلیس قرار دارد.


هتل بیلتمور تفلیس

The Biltmore Hotel Tbilisi

هتل بیلتمور تفلیس یکی از هتل های 5 ستاره تفلیس است که در 300 متری مرکز تئاتر اپرا و باله تفلیس واقع شده است. مرکز تئاتر روستاولی فقط 400 متر از هتل بیلتمور فاصله دارد؛ در حالیکه میدان آزادی در فاصله 1 کیلومتری هتل واقع شده است.


هتل رادیسون بلو ایوریا

Radisson Blu Iveria hotel

هتل رادیسون بلو ایوریا یک هتل 5 ستاره در قلب مراکز اداری و تجاری تفلیس است که 5 دقیقه با ایستگاه مترو Rustaveli فاصله دارد. از هتل تا خانه اپرا و تئاتر تفلیس 400 متر فاصله وجود دارد.


هتل کلمبی

Hotel Colombi

هتل کلمبی یک هتل 4 ستاره است که در شهر تفلیس در 4.5 کیلومتری خانه اپرا قرار گرفته است. همچنین از تئاتر روستاولی 4.8 کیلومتر و از میدان آزادی 5.6 کیلومتر فاصله دارد. فرودگاه بین المللی نیز در فاصله 23 کیلومتری هتل تفلیس قرار دارد.


هتل لو گراند

Hotel Le Grande

هتل لو گراند یا لگراند (نام دیگر: هتل ام9) یکی از هتل های ۳ ستاره شهر تفلیس می باشد که در فاصله ۳ کیلومتر از میدان آزادی قرار گرفته است. این هتل تازه ساخت بوده و از سال ۲۰۱۷ پذیرای مهمانان می باشد.