هتل تفلیس سنترال بای ام جی زاوربی

Hotel Tbilisi Central by Mgzavrebi

هتل سنترال بای ام جی زاوربی یکی از هتل های ۳ ستاره تفلیس می باشد که در مرکز شهر واقع شده است. این هتل که در طبقات پنجم و ششم ساختمان ایستگاه قطار سنترال تفلیس قرار گرفته است، کمتر از ۷۰۰ متر از میدان ایستگاه مترو استیشن فاصله دارد.


هتل واین پالاس

Wine Palace Hotel

هتل واین پالاس یک هتل 4 ستاره است که در مرکز شهر تفلیس قرار دارد. این هتل زیبا که در قلب منطقه ی تجاری و فروشگاهی شهر قرار گرفته، دارای موقعیتی عالی و دسترسی راحت به وسایل حمل‌ و نقل عمومی، رستوران‌ها، فروشگاه‌ها و ... می باشد.


هتل دژاوو

DejaVu Hotel

هتل دژاوو تفلیس یک هتل 3 ستاره است که در شهر تفلیس و در کشور گرجستان واقع شده است. اتاق های هتل دژاوو، بسیار تمیز و زیباست و دکوراسیونی شیک دارد. امکاناتی که شما در اتاق های این هتل در اختیار دارید شامل حمام با لوازم بهداشتی، سیستم سرمایش و گرمایش، تهویه مطبوع، تلویزیون، تلفن، مبلمان، میز آرایش، سشوار و مینی بار می شود.


هتل لایک

Like Hotel

هتل لایک یک هتل 3 ستاره است که در شهر تفلیس پایتخت گرجستان قرار گرفته است. هتل لایک دارای 18 اتاق می باشد. تمام اتاق ها شامل یک تلویزیون صفحه تخت، فضایی مناسب برای نشیمن و استراحت و حمام اختصاصی هستند.


هتل مارسل

Hotel Marsel

هتل مارسل در شهر تفلیس و در فاصله 3.2 کیلومتری از میدان آزادی واقع شده و دارای تراس و بار است. از این هتل تا تئاتر روستاولی 3.7 کیلومتر و تا اپرای تفلیس و تئاتر باله 3.9 کیلومتر فاصله است. هتل مارسل یک رستوران نیز دارد.


هتل یورآسیا

Eurasia Hotel

هتل یوراسیا یک هتل 3 ستاره است که 150 متر از ایستگاه متروی Varketili فاصله دارد. اینترنت وای فای به صورت رایگان در دسترس می باشد و پارکینگ هتل نیز رایگان است. روستای المپیک تا هتل یوراسیا 5 دقیقه پیاده فاصله دارد.


هتل پولو تفلیس

Polo Tbilisi hotel

هتل پولو تفلیس یک هتل 3 ستاره است که در یک ساختمان 3 طبقه واقع شده است. هتل پولو چشم اندازی زیبا از شهر دارد و در حوالی محله وارکتلی واقع شده است.


هتل دالیدا

Hotel Dalida

هتل دالیدا در شهر تفلیس قرار دارد و در فاصله 15 دقیقه ای از ایستگاه متروی تکنیکال یونیورسیتی واقع شده است. اینترنت وای فای در این هتل به صورت رایگان در دسترس است.


هتل بوتیک آلفابت

Boutique Hotel Alphabet

هتل بوتیک آلفابت در شهر تفلیس واقع شده و تا palace of Rituals حدود 850 متر فاصله دارد. در این هتل اینترنت وای فای رایگان عرضه می شود و بخش پذیرش به صورت 24 ساعته خدمات رسانی می کند.


هتل آیوتا تفلیس

Iota Hotel Tbilisi

هتل آیوتا تفلیس یک هتل پنج ستاره در شهر تفلیس واقع در کشور گرجستان است. این هتل 90 اتاق دارد و از جمله مهم‌ترین امکانات آن می‌توان به فروشگاه، اینترنت، رستوران و پارکینگ رایگان اشاره کرد.


ماموکا گست هاوس

Mamuka Guest House

ماموکا یک مهمانخانه است که در قلب شهر قدیمی تفلیس قرار گرفته است. اینترنت وای فای رایگان در این مهمانخانه در اختیار مهمانان قرار دارد. اطراف این هتل نیز فروشگاه ها، رستوران ها و کافی شاپ های متعددی در فاصله 100 متری آن قرار گرفته است.


هتل آپارتمان دریم

Apartment Dream

هتل آپارتمان دریم 2 کیلومتر از میدان آزادی شهر تفلیس فاصله دارد و فاصله آن تا تئاتر روستاولی 1.9 کیلومتر است. در این آپارتمان اینترنت وای فای به صورت رایگان قابل استفاده می باشد.


هتل جورجین هالیدی

Hotel Georgian Holiday

هتل جورجین هالیدی یک هتل 3 ستاره است که در خیابان ورا تفلیس واقع شده است. اینترنت وای فای رایگان در سراسر هتل موجود است و پارکینگ رایگان نیز در دسترس است. این هتل باغ و باربیکیو نیز ارائه می دهد.


هتل ناگی

Hotel Nagi

هتل ناگی یک هتل 3 ستاره است که در 6 کیلومتری میدان آزادی و تئاتر روستاولی قرار گرفته و دسترسی خوبی به مناطق شهر تفلیس نیز دارد. این هتل دارای اتاق های محدودی است که در همه ی آن ها تهویه ی مطبوع مرکزی و حمام خصوصی وجود دارد. ساختمان هتل ناگی Nagi تفلیس در 8 کیلومتری مرکز تئاتر اپرا و باله ی تفلیس واقع شده است.


هتل نوو اند رزیدنس

Novo Hotel & Residence

هتل نوو اند رزیدنس تفلیس یک هتل چهار ستاره می باشد که در فاصله 5 متری از میدان آزادی قرار دارد. تئاتر روستاولی در فاصله 5 کیلومتری از هتل واقع شده، در حالی که تئاتر اپرا و باله تلیس در فاصله 5.5 کیلومتری ازهتل نوو اند رزیدنس می باشد.