هتل آدالیا الیت لارا

Adalya Elite Lara hotel

هتل آدالیا الیت لارا یک هتل 5 ستاره ی واقع در آنتالیاست و همه جور امکاناتی را ارائه می دهد. این هتل دارای یک باغ، یک استخر روباز و یک ساحل خصوصی است. پارکینگ و اینترنت رایگان نیز موجود است.


هتل سنسیتیو پریمیوم ریزورت و اسپا

Sensitive Premium Resort & Spa Hotel

هتل سنسیتیو پریمیوم ریزورت و اسپا یک هتل 5 ستاره واقع در آنتالیاست و دارای استخر سرپوشیده، استخر روباز و ساحل خصوصی می باشد. اتاق های هتل دکور براق و شیک دارند. مرکز سلامتی و اسپا، سونا و حمام ترکی را به مسافرانی که برای تعطیلات به شهر آنتالیا سفر کرده اند، ارائه می کند.


هتل میراژ پارک ریزورت

Mirage Park Resort Hotel

هتل میراژ پارک ریزورت یک هتل 5 ستاره است که در گوینوک واقع شده و توسط کوه های توروس و دریای مدیترانه و همچنین درختان کاج و نارنجستان احاطه شده است و بیش از 110 هزار متر مربع مساحت دارد. این هتل 4 استخر شنا، مرکز اسپا، حمام ترکی، اتاق بخار و سونا دارد.


هتل آسکا لارا ریزورت اند اسپا

Aska Lara Resort & SPA Hotel

هتل آسکا لارا ریزورت اند اسپا یک هتل 5 ستاره است که در منطقه لارا در آنتالیا و 500 متری ساحل دریا واقع شده است. این هتل 545 اتاق در انواع های مختلفی از جمله دابل، استاندارد دابل و استاندارد تریپل دارد.


هتل تی یو آی مجیک ماسماوی

TUI Magic Life Masmavi Hotel

هتل تی یو آی مجیک ماسماوی، یک هتل 5 ستاره است که در بلک و در منطقه ی مدیترانه واقع شده است و 1.2 کیلومتر تا باغ تلورانس(Garden of Tolerance) فاصله دارد. این هتل یک مرکز اسپا و ساحل اختصاصی را ارائه می دهد.


هتل دابل تری بای هیلتون آنتالیا کمر

DoubleTree by Hilton Antalya Kemer Hotel

هتل دابل تری بای هیلتون آنتالیا کمر یک هتل 5 ستاره در منطقه کمر واقع شده و تنها 1 دقیقه تا ساحل فاصله دارد. مهمانان می توانند از کلوب ساحلی و برنامه های جالب رویدادهای روزانه لذت ببرند و همچنین طیف وسیعی از غذاهای خوشمزه را در 12 کامیون غذای لذیذ و آشپزخانه سیاری که وجود دارد امتحان کنند.


هتل لند آو لجندز کینگدام

The Land of Legends Kingdom Hotel

هتل لند آو لجندز کینگدام یک هتل 5 ستاره واقع در آنتالیاست که دارای خدمات از قبیل سینما 5 بعدی، رودخانه دیوانه، استخر موج، استخر آبگرم، هایپر کوستر با طولی بیشتر از 1300 متر با سرعت 115 کیلومتر بر ساعت می باشد و تجربه ای منحصر به فرد در آنتالیا ایجاد می کند. استخر روباز نیمه المپیک و استخر کودکان در هتل موجود می باشند. به مهمان های هتل بلیط ورودی رایگان برای تم پارک داده می شود.


هتل کنکورد دلوکس ریزورت

Concorde De Luxe Resort

هتل کنکورد دلوکس ریزورت یک هتل 5 ستاره واقع در سواحل لارا است و دارای یک استخر با منظره ای زیبا با درختان نخل و کوه های آبی است. اتاق های هتل دارای تهویه مطبوع و بالکن هستند و منظره های پانورامای دریای مدیترانه را ارائه می دهند.


هتل رامادا پلازا

Ramada Plaza Antalya hotel

هتل رامادا پلازا یک هتل 5 ستاره واقع در منطقه مدیترانه ای ترکیه می باشد که با محله قدیمی مارینا تنها یک کیلومتر و تا منطقه تاریخی کالیچی 700 متر فاصله دارد. این هتل ساحلی دارای مرکز اسپا و استخر و اتاق هایی با نما به سوی دریا یا کوهستان دارد.


هتل میراکل ریزورت

Miracle Resort Hotel

هتل میراکل ریزورت یک هتل 4 ستاره آنتالیاست که در کنار آب قرار گرفته است. این هتل دارای استخر روباز، استخر سرپوشیده و ساحل خصوصی با سایه بان و تخت آفتاب رایگان است. حمام ترکی، سونا و وای فای رایگان نیز در دسترس است.


هتل پورتوبلو

Portobello hotel

هتل پورتوبلو یک هتل 5 ستاره است که در ساحل کنیالتی و نزدیک به مرکز شلوغ آنتالیا واقع شده است. این هتل دارای استخر روباز، زمین تنیس و مرکز سلامتی و اسپا می باشد.


هتل لیندا ریزورت

Linda Resort hotel

هتل لیندا ریزورت یک هتل 5 ستاره در آنتالیاست که در 50 متری دریاچه تیترین گل واقع شده است. این هتل دارای حمام ترکی، باشگاه بدنسازی و استخر روباز همراه با سرسره آب می باشد همچنین دارای ساحل خصوصی شنی است که تنها 600 متر تا هتل فاصله دارد.


هتل ماریتیم سرای ریجنسی

Maritim Saray Regency hotel

هتل ماریتیم سرای ریجنسی یک هتل 5 ستاره واقع در نزدیکی منطقه ی سیده و در 5 دقیقه ای ساحل دریا می باشد. این هتل دارای ساحل خصوصی، استخر سرپوشیده و استخر روباز همراه با سرسره های آبی می باشد. از دیگر امکانات تفریحی هتل می توان باشگاه بدنسازی و حمام سنتی را نام برد. شما در لابی هتل ماریتیم سرای ریجنسی دسترسی رایگان به اینترنت وای فای دارید.


هتل آدونیس

Adonis Antalya hotel

هتل آدونیس یک هتل 4 ستاره واقع در سواحل آنتالیاست که دارای منظره ای از دریای مدیترانه می باشد. این هتل دارای یک استخر شنا در فضای باز همراه با سرسره های آبی می باشد و اتاق های مهمان یک بالکن خصوصی دارند.


هتل بوتانیک ریزورت

Botanik Resort Hotel

هتل بوتانیک ریزورت یک هتل 4 ستاره است که یک دسترسی مستقیم به ساحل دارد. این اقامتگاه موجود در کمر آنتالیا، حدود 3 مایل (5 کیلومتر) تا ساحل عمومی کمر مرکزی، ساحل و پارک مون لایت و کمر مارینا فاصله دارد. پارک نوماد و خیابان لیمان هم در فاصله 5 کیلومتری هتل واقع شده است.