هتل اونورا تاتیل کویو

Onura Tatil Koyu hotel

هتل اونورا تاتیل کویو در منطقه توربا در شهر بدروم واقع شده است. این هتل شامل 6 بلوک جداگانه با 65 اتاق استاندارد، 134 اتاق خانوادگی و 2 اتاق مخصوص افراد معلول است. این هتل با 199 اتاق به مهمانان خدمات رسانی می کند.


هتل یلکن ماندالینجی بدروم

Yelken Mandalinci Spa & Wellness Hotel

هتل یلکن بدروم یک هتل 5 ستاره مدرن واقع در کنار ساحل و در نزدیکی تورگوتریس می باشد. این هتل دارای آب و هوای ایده آل است و شرایط آب و هوایی فوق العاده ای دارد طوری که می توانید حتی در تابستان یک نسیم دریایی تازه احساس کنید.


هتل لابلانچ آیلند بدروم (آمارا آیلند بدروم الیت سابق)

La Blanche Island Bodrum (Formerly amara island bodrum elite hotel)

هتل لابلانچ آیلند بدروم یک هتل 5 ستاره است که در منطقه ی دور از شهر و در ساحل قرار گرفته است. این هتل یک استخر روباز، پارک آبی و یک ساحل اختصاصی را ارائه می کند. نام قدیم این هتل، آمارا آیلند بدروم الیت می باشد.


هتل لابراندا تی ام تی بدروم ریزورت

Labranda TMT Bodrum Resort Hotel

هتل لابراندا تی ام تی بدروم ریزورت یک هتل 5 ستاره است که در ساحل دریا واقع شده است. این هتل یک ساحل اختصاصی دارد و اتاق هایی با تهویه مطبوع و منظره ای رو به دریا یا باغ را به مهمانان ارائه می کند. این هتل دارای استخر روباز، استخر سرپوشیده، سونا و حمام ترکی است.


هتل رکسوس بدروم

Rixos Premium Bodrum hotel

هتل رکسوس بدروم یک هتل 5 ستاره است که در 2 کیلومتری توربا قرار گرفته است. مرکز شهر بدروم، کافه ها و مغازه های محلی آن در 10 کیلومتری هتل واقع شده است. این هتل دارای استخر روباز و یک مرکز اسپای تمام عیار می باشد که خدمات آرایشی و بهداشتی، حمام گرم و سالن بدنسازی را ارائه می دهد.


هتل دیاموند بدروم

Diamond Bodrum hotel

هتل دیاموند بدروم، یک هتل 5 ستاره است که در موقعیت جغرافیایی عالی واقع شده است. از هر اتاق این هتل منظره ای فوق العاده از ساحل دریا، دریای آبی اژه و قلعه ی بدروم به چشم می خورد و تنها چند قدم دور تر از هتل مراکز خرید و مراکز تفریحی بدروم را خواهید یافت.


هتل کلاب بلوو دریمز

Club Blue Dreams hotel

هتل کلاب بلوو دریمز یک هتل 5 ستاره است که در ساحل Zeytinlikahve بدروم و در نزدیکی ساحل توربا واقع شده است. از مناطق دیدنی اطراف این هتل می توان به قلعه بدروم و موزه باستان شناسی زیر آب اشاره نمود. این هتل دارای یک ساحل خصوصی است که مهمانان می توانند در آن کمی اشعه ی خورشید را دریافت کنند و حمام آفتاب بگیرند.


هتل ورا میرامار

Vera Miramar hotel

هتل ورا میرامار یک هتل 5 ستاره است که در 1 کیلومتری مرکز شهر بدروم قرار دارد و دسترسی راحتی به دیگر نقاط شهر خواهد داشت. برای بازدید از جاذبه های شهر مانند تورهای روزانه تسلا، برج فرانسوی و حمام Bardakçı دسترسی راحتی وجود دارد.


هتل کالینته

Caliente hotel

هتل کالینته یک هتل 4 ستاره است که به سبک معماری سنتی ساخته شده است. این هتل در 3 ساختمان با بلوک های سفید می باشد که بر روی یک تپه واقع شده است. منظره ای که از بالای تپه به چشم می خورد منظره ی خلیج بای می باشد.


هتل کروانسرای ریزورت

Kervansaray Resort hotel

هتل کروانسرای ریزورت یک هتل 5 ستاره است که در منطقه ی ‏Zeytinlikahve Torba‏، درست کنار دریا قرار گرفته و فقط 11 کیلومتر با بدروم ‏فاصله دارد. در این هتل امکان استفاده از استخر روباز، سرپوشیده و انجام فعالیت های متنوع وجود دارد.‏


هتل بدروم هالیدی

Bodrum Holiday hotel

هتل بدروم هالیدی یک هتل 5 ستاره واقع در بدروم رو به دریای اژه می باشد. این هتل دارای مرکز اسپای کاملا مجهز همراه با استخر روباز می باشد.


هتل نوا بیچ کلاب

NOA Bodrum Beach Club hotel

هتل نوا بیچ کلاب یک هتل 4 ستاره است که در 12 کیلومتری مرکز شهر بدروم واقع شده است. این هتل دارای یک ساحل اختصاصی 200 متری می باشد که در آن انواع ورزش های آبی ارائه می شود. از دیگر امکانات هتل می توان به استخر شنا و استخر کودکان اشاره کرد که توسط تراس آفتاب و باغ که در کنار دریا قرار دارد احاطه شده است. یک استخر روباز همراه با سرسره های آبی نیز موجود است.


هتل کادیکاله

Kadikale Hotel Bodrum

هتل کادیکاله یک هتل 5 ستاره در کنار خط ساحلی است که تا شهر تورگوتریس تنها 3 کیلومتر فاصله دارد و شهر بدروم در 18 کیلومتری آن قرار دارد. این هتل لوکس ساحلی بهترین محل برای استراحت و لذت بردن از مهمان نوازی مردمان ترکیه است.


هتل بلوو موون

Blue Moon hotel

هتل بلوو موون یک هتل 5 ستاره است که پیاده تنها 5 دقیقه تا ساحل خصوصی اش فاصله دارد و برای این فاصله یک ترانسفر رایگان در نظر گرفته است. مرکز شهر بدروم در 3 کیلومتری هتل قرار دارد.


هتل آکواریوم

Akvaryum hotel

هتل آکواریوم یک هتل 4 ستاره واقع بر روی یک تپه است و منظره ای از خلیج آکواریوم را ارائه می دهد. این هتل 2 ساختمان سنگی دارد که تراس با منظره ی دریا و طبیعت را دارد. اینترنت وای فای رایگان در مناطق عمومی هتل در دسترس می باشد.