هتل جورجین هالیدی

Hotel Georgian Holiday

هتل جورجین هالیدی یک هتل 3 ستاره است که در خیابان ورا تفلیس واقع شده است. اینترنت وای فای رایگان در سراسر هتل موجود است و پارکینگ رایگان نیز در دسترس است. این هتل باغ و باربیکیو نیز ارائه می دهد.


هتل پوشکین

Hotel Pushkin

هتل پوشکین یک هتل 4 ستاره است که 2.8 کیلومتر تا میدان آزادی شهر تفلیس و 2.9 کیلومتر تا سالن تئاتر روستاولی فاصله دارد. این هتل اینترنت وای فای پرسرعت را در اختیار مهمانان قرار می دهد. همه اتاق دارای تلویزیون صفحه تخت همراه با کانال های ماهواره ای و یک حمام خصوصی هستند.


هتل اولد تفلیس بوتیک

Old Tiflis Boutique Hotel

هتل اولد تفلیس بوتیک یک هتل 4 ستاره است که در مرکز شهر تفلیس واقع شده و تنها 2 دقیقه از حمام بهاری سلفور و 5 دقیقه از خیابان جان شردنی فاصله دارد. این هتل یک هتل مدرن است که در ساختمانی تاریخی قرار گرفته است. اینترنت وای فای رایگان و یک رستوران نیز موجود است.


هتل ایمپریال

Hotel Imperial

هتل ایمپریال یک هتل 3 ستاره است که در 11 کیلومتری باغ وحش تفلیس واقع شده است. این هتل دارای اتاق های همراه با سیستم تهویه مطبوع هستند و اینترنت وای فای رایگان را در دسترس مهمانان قرار می دهد. یک رستوران و یک کافه بار نیز در این هتل موجود است.


هتل بست وسترن تفلیس سیتی سنتر

Hotel Best Western Tbilisi City Center

هتل بست وسترن تفلیس سیتی سنتر یک هتل 4 ستاره است که در 3 کیلومتری میدان آزادی قرار گرفته است. این هتل یک باغ، تراس و منظره ای زیبا از شهر را ارائه می دهد. این هتل در سال 2017 ساخته شده و تنها 1.4 کیلومتر تا سالن کنسرت تفلیس و آکادمی ملی علوم گرجستان فاصله دارد.


هتل بوتیک شماره 12

No12 Boutique Hotel

هتل بوتیک شماره 12 یک هتل 4 ستاره است که در بخش قدیمی شهر تفلیس واقع شده و تنها 5 دقیقه تا میدان آزادی فاصله دارد. این هتل زیبا اتاق هایی مدرن را در اختیار مهمانان قرار می دهد. اینترنت وای فای پرسرعت و بخش پذیرش 24 ساعته از خدمات ارائه شده در این هتل است.


هتل بریتیش هاوس

Hotel British House

هتل بریتیش هاوس یک هتل 4 ستاره است که تا خیابان مرکزی روستاولی و سالن کنسرت تفلیس تنها 250 متر فاصله دارد. این هتل در یک امارت قرن نوزدهمی قرار گرفته و اتاق های مجلل همراه با لوازم و مبلمان با کیفیت و تلویزیون صفحه تخت ارائه می شوند. اینترنت وای فای و پارکینگ رایگان نیز موجود است.


هتل رومز تفلیس

Rooms Hotel Tbilisi

هتل رومز تفلیس یک هتل 4 ستاره است که در 5 دقیقه ای ایستگاه متروی روستاولی واقع شده است. این هتل اینترنت وای فای رایگان و تراس را در هر اتاق ارائه می دهد.


هتل ریور ساید

Hotel River Side

هتل ریور ساید یک هتل 4 ستاره است که در سمت راست رودخانه Mtkvari و در مرکز تاریخی شهر تفلیس قرار گرفته است. این هتل اینترنت وای فای پرسرعت، خدمات ذخیره سازی چمدان، پارکینگ رایگان خارج از هتل، اتاق های بزرگ و باشکوه به همراه تراس یا بالکن های فرانسوی را به مهمانان ارائه می کند.