هتل ویلتون

Hotel Vilton

هتل ویلتون یک هتل 4 ستاره واقع در شهر تفلیس است که در یک ساختمان چهار طبقه نوساز در موقعیت مناسبی در شرق تفلیس قرار گرفته است. در فاصله نزدیکی از هتل در خیابان اصلی ایستگاه مترو آراگوِلی و ایستگاه اتوبوس است که می توانید برای رسیدن به نقاط مختلف شهر از آن استفاده کنید.


هتل ردلاین

Redline Hotel

هتل ردلاین تفلیس یک هتل 4 ستاره است که به خاطر هزینه بسیار پایینی و ارزانی که دریافت می کند، یکی از هتل های محبوب بین توریست ها و گردشگران تور گرجستان است.


هتل هالیدی این تفلیس

Holiday Inn Tbilisi hotel

هتل هالیدی این تفلیس یکی از هتل های 4 ستاره تفلیس است که در نزدیکی ایستگاه متروی پلی تکنیک تفلیس و 500 متری سیرک تفلیس واقع شده است. فرودگاه بین المللی تفلیس هم در فاصله حدودا 40 دقیقه ای از هتل هالیدی این تفلیس قرار دارد.


هتل بیلتمور تفلیس

The Biltmore Hotel Tbilisi

هتل بیلتمور تفلیس یکی از هتل های 5 ستاره تفلیس است که در 300 متری مرکز تئاتر اپرا و باله تفلیس واقع شده است. مرکز تئاتر روستاولی فقط 400 متر از هتل بیلتمور فاصله دارد؛ در حالیکه میدان آزادی در فاصله 1 کیلومتری هتل واقع شده است.


هتل رادیسون بلو ایوریا

Radisson Blu Iveria hotel

هتل رادیسون بلو ایوریا یک هتل 5 ستاره در قلب مراکز اداری و تجاری تفلیس است که 5 دقیقه با ایستگاه مترو Rustaveli فاصله دارد. از هتل تا خانه اپرا و تئاتر تفلیس 400 متر فاصله وجود دارد.


هتل کلمبی

Hotel Colombi

هتل کلمبی یک هتل 4 ستاره است که در شهر تفلیس در 4.5 کیلومتری خانه اپرا قرار گرفته است. همچنین از تئاتر روستاولی 4.8 کیلومتر و از میدان آزادی 5.6 کیلومتر فاصله دارد. فرودگاه بین المللی نیز در فاصله 23 کیلومتری هتل تفلیس قرار دارد.


هتل لو گراند

Hotel Le Grande

هتل لو گراند یا لگراند (نام دیگر: هتل ام9) یکی از هتل های ۳ ستاره شهر تفلیس می باشد که در فاصله ۳ کیلومتر از میدان آزادی قرار گرفته است. این هتل تازه ساخت بوده و از سال ۲۰۱۷ پذیرای مهمانان می باشد.


گرند هتل تفلیس

Grand Hotel Tbilisi

گرند هتل تفلیس در شهر تفلیس و در 10 کیلومتری میدان آزادی قرار دارد. این هتل دارای بخش پذیرش 24 ساعته و اینترنت وای فای رایگان در سراسر محوطه عمومی می باشد.


هتل آمباسادوری تفلیس

Ambassadori Tbilisi Hotel

هتل آمباسادوری تفلیس یک هتل 5 ستاره بسیار لوکس و زیبا است که در 500 متری میدان آزادی قرار دارد. همچنین تئاتر روستاولی 900 متر از هتل فاصله دارد. نزدیکترین فرودگاه بین المللی، فرودگاه تفلیس است که در 13 کیلومتری واقع شده است.


هتل گرین کویین بوتیک

Green Queen Boutique hotel

هتل گرین کویین بوتیک در منطقه سابورتالو و با فاصله 400 متر از ایستگاه متروی دانشگاه پزشکی (Medical University Metro) قرار گرفته است. اینترنت وای فای در سراسر هتل به صورت رایگان در دسترس است.


هتل توسکانو

Toscano Tbilisi hotel

هتل توسکانو، هتلی چهار ستاره و زیبا در مرکز شهر تفلیس است که در چهار طبقه بنا شده است. این هتل تازه تاسیس در سال 2017 افتتاح شده و به همین جهت بسیاری از گردشگران از آن استقبال می کنند.


هتل شرایتون متچی پالاس

Sheraton Metechi Palace hotel

هتل شرایتون متچی پالاس یک هتل 5 ستاره است که در تفلیس گرجستان واقع شده است. از اینجا، مهمانان می توانند از دسترسی آسانی که به دیدنی های این شهر پر جنب و جوش دارند لذت ببرند.


هتل رامادا انکور تفلیس

Hotel Ramada Encore Tbilisi

هتل رامادا انکور تفلیس یک هتل 4 ستاره است که در مرکز شهر تفلیس واقع شده است. هتل رامادا در نزدیکی میدان آزادی و چين، کلیسای متخی، قلعه ناریکلا قرار دارد. این هتل دارای امکاناتی چون چشم انداز کوه، رودخانه، مرکزتناسب اندام، سالن کنفرانس، امکانات خشکشویی، رستوران است.


هتل آمری پلازا تفلیس

Hotel Ameri Plaza Tbilisi

هتل آمری پلازا تفلیس یک هتل 4 ستاره است که در 3 کیلومتری باغ وحش تفلیس و تئاتر اپرا و باله تفلیس واقع شده است. نزدیکترین فرودگاه، فرودگاه بین المللی تفلیس می باشد، که 17 کیلومتر دورتر از هتل عامری پلازا تفلیس قرار گرفته است.