هتل لارس پارک

larespark hotel

هتل لارس پارک یک هتل 4 ستاره واقع در 100 متری میدان تکسیم می باشد که مغازه ها و ایستگاه های حمل و نقل عمومی در نزدیکی آن قرار دارند. این هتل دارای یک مرکز آبگرم و سالن بدنسازی است. دسترسی به اینترنت وای فای در اتاق های مهمان، رایگان می باشد.


هتل گرند اوزتانیک

Grand Oztanik Hotel

هتل گرند اوزتانیک یک هتل 4 ستاره واقع در خیابان تکسیم استانبول می باشد. این هتل اتاق هایی با دسترسی به اینترنت رایگان و تلویزیون ال سی دی را ارائه می دهد و فقط 5 دقیقه پیاده تا خیابان استقلال پر جنب و جوش فاصله دارد. از امکانات تفریحی هتل می تواند باشگاه سلامت را نام برد.


هتل برجر بوتیک و اسپا

Berjer Boutique Hotel & Spa

هتل برجر یک هتل 4 ستاره واقع در قلب استانبول می باشد. این هتل اقامتی راحت همراه با یک استخر سرپوشیده را در منطقه ی تکسیم با دیزاین و دکوراسیونی مدرن به مهمانان ارائه می کند. میدان تکسیم و ایستگاه متروی تکسیم در چند قدمی هتل قرار دارند.


هتل گرند جواهر و کانونشن سنتر

Grand Cevahir Hotel and Convention Center

هتل گرند جواهر و کانونشن سنتر یک هتل 5 ستاره است که در 1.1 کیلومتری مرکز خرید جواهر و 3.8 کیلومتری میدان تکسیم واقع شده است. این هتل دارای استخر سرپوشیده، استخر روباز و باشگاه بدنسازی همراه با تردمیل است. اتاق های آن دارای تلویزیون صفحه تخت و وای فای رایگان می باشند. هتل یک ترانسفر را ساعتی به میدان تکسیم و مرکز خرید جواهر می فرستد.


هتل نوا پلازا بوتیک و اسپا

Nova Plaza Boutique & Spa hotel

هتل نوا پلازا بوتیک و اسپا، در منطقه بیوگلو در استانبول و 350 متری از میدان تکسیم واقع شده است. در تمامی اتاق های این هتل، دستگاه تهویه ی مطبوع و اینترنت وای فای رایگان موجود می باشد. در هر یک از اتاق ها در این هتل 4 ستاره نیز تلویزیون های صفحه تخت قرار داده شده است.


هتل آیکون استانبول

Icon Istanbul hotel

هتل آیکون یک هتل 4 ستاره واقع در چند قدمی میدان تکسیم و خیابان استقلال است که پر است از مغازه ها و فروشگاه های شیک و مدرن. مهمانان می توانند از امکانات اسپا و آبگرم رایگان از جمله حمام و سونا بهره مند شوند. باشگاه بدنسازی نیز به صورت رایگان ارائه می شود.


هتل لا ویلا

La Villa Hotel

هتل لا ویلا یک هتل 3 ستاره تاپ می باشد که تنها 250 متر تا میدان تکسیم و متروی تکسیم فاصله دارد. مرکز کنوانسیون لطفی کردار استانبول در 10 دقیقه ای هتل قرار گرفته است. اینترنت وای فای رایگان در سراسر هتل در دسترس می باشد.


هتل گرند هیلاریوم

Grand Hilarium Hotel

هتل گرند هیلاریوم یک هتل 4 ستاره واقع در خیابان تاریخی ینی کاپی استانبول می باشد. این هتل دارای استخر سرپوشیده، حمام و سالن بدنسازی است. اینترنت وای فای رایگان نیز در دسترس است.


هتل گرند امین

Grand Emin Hotel

هتل گرند امین یک هتل 3.5 ستاره مقرون به صرفه است که روی بامش یک استخر دارد. این هتل در کنار دریای مارماریس قرار گرفته و 500 متر تا ایستگاه متروی ینی کاپی و ایستگاه متروی آکسارای فاصله دارد که دسترسی ساده به دیگر نقاط استانبول مانند میدان تکسیم و منطقه ی تاریخی سلطان محمت را فراهم می سازد.


هتل بیربی

Birbey Hotel

هتل بیربی یک هتل 3 ستاره واقع در 5 دقیقه ای بازار بزرگ استانبول می باشد. اتاق های این هتل دارای تلویزیون هایی با کانال های ماهواره ای می باشند.


هتل ماتیات

Matiat Istanbul hotel

هتل ماتیات یک هتل 4 ستاره است که در منطقه ی مارماریس واقع شده و تنها 1.3 کیلومتر تا بازار بزرگ فاصله دارد. این هتل دارای تراس با منظره ی رو به شهر می باشد. مهمانان می توانند از کافه بار هتل لذت ببرند.


هتل بودو

Budo Istanbul hotel

هتل بودو یک هتل 3 ستاره واقع در مرکز استانبول است که در نزدیکی منطقه تاریخی شهر قرار گرفته است. این هتل اقامتی راحت همراه با اینترنت وای فای رایگان را ارائه می دهد و تنها 10 دقیقه تا بازار بزرگ استانبول فاصله دارد.


هتل رادیسون بلو شیشلی

Radisson Blu Sisli hotel

هتل رادیسون بلو شیشلی یک هتل 5 ستاره واقع در منطقه ی شیشلی استانبول است. خیابان شیشلی یکی از مهمترین خیابان های تجاری استانبول به حساب می آید. این هتل در 250 متری مرکز خرید جواهر شیشلی قرار دارد.


هتل آوانتگارد تکسیم

Avantgarde Taksim hotel

هتل آوانتگارد تکسیم یک هتل 4 ستاره است که در میدان تکسیم؛ قلب مدرن استانبول، واقع شده است. این هتل اتاق هایی دارای تهویه مطبوع، تلویزیون ال سی دی، گاو صندوق سایز لپ تاپ، مینیبار و امکانات تهیه ی چای و قهوه را در اختیار مهمانان قرار می دهد. مهمانان همچنین می توانند از پیاده روی در منطقه تعلیمانه لذت ببرند. اینترنت وای فای رایگان در سراسر هتل در دسترس است.


هتل تکسیم اکسپرس

Taksim Express Hotel

تکسیم اکسپرس یک هتل 4 ستاره است که در مرکز استانبول و چند قدمی مرکز کنوانسیون و نمایشگاه لطفی کردار واقع شده است. این هتل دارای اتاق هایی با تهویه مطبوع و وای فای رایگان است.