هتل گرند شاهین

Hotel Grand Sahins

هتل گرند شاهین کوش آداسی ترکیه هتلی 4 ستاره در کوش آداسی است. کارکنان هتل به زبان انگلیسی صحبت می کنند. این هتل دارای ساحل اختصاصی می باشد.


هتل پرستیژ رزیدنس

Prestige Residence Hotel

هتل پرستیژ رزیدنس (Prestige Residence Hotel) یک هتل 4 ستاره در مرکز شهر کوش آداسی واقع شده است. این هتل در 700 متری از دریا واقع شده و با 10 دقیقه پیاده‌روی می‌توان به ساحل رسید.


هتل ایگریا پارک

Egeria Park hotel

هتل ایگریا پارک یک هتل 3 ستاره است که در کوش آداسی ترکیه و در 8 مایلی کوش آداسی ماریا واقع شده است. این هتل پذیرش ورودی و خروجی را به سرعت انجام می دهد و اتاق هایی غیر قابل سیگار کشیدن و رستوران را ارائه می کند.


هتل گرند کوردوقلو

Grand Hotel Kurdoglu

هتل گرند کوردوقلو یک هتل 4 ستاره است که در کوش آداسی ترکیه واقع شده است. همه اتاق ها دارای وان حمام، تلویزیون ال سی دی، مینی بار، تلفن با خط مستقیم، تهویه مطبوع هوا، صندوق امانات، سرویس اتاق روزانه، وای فای رایگان و سشوار می باشند.


رامادا هتل اند سوئیتس کوش آداسی

Ramada Hotel & Suites Kusadasi

هتل رامادا هتل اند سوئیتس کوش آداسی یکی از هتل های چهار ستاره ترکیه می باشد. این هتل یک هتل 5 ستاره در کوش آداسی است که زمین گلف و زمین تنیس نیز دارد.


هتل ریسوس آکوا بیچ ریزورت

Risus Aqua Beach Resort hotel

هتل ریسوس آکوا بیچ ریزورت یک هتل چهار ستاره لوکس در شهر کوش‌آداسی واقع در کشور ترکیه است. مرکز اسپا و سلامتی و سالن ورزشی از امکانات این هتل می باشد.‏


هتل سانیز افس رویال پالاس ریزورت اند اسپا

Sunis Efes Royal Palace Resort & Spa

هتل سانیز افس رویال پالاس ریزورت اند اسپا یک هتل 5 ستاره واقع در کوش آداسی ترکیه می باشد. این هتل بسیار زیبا دارای ساحل اختصاصی، یک استخر در فضای باز، پارک آبی، استخر سر پوشیده، سالن اسپا، یک بار اختصاصی سرو سوشی، سالن بدنسازی و اتاق ماساژ است.


هتل لامبیانس

Lambiance Hotel

هتل لامبیانس یک هتل در کوش آداسی ترکیه است و تنها چند قدم تا ساحل فاصله دارد. مهمانان می توانند از امکاناتی مانند اینترنت وای فای، پارکینگ رایگان و صبحانه استفاده نمایند.


هتل کرومار دلوکس

Korumar Hotel Deluxe

هتل کورومار دلوکس یک هتل 5 ستاره است که بر روی پرتگاهی مشرف به دریای اژه قرار گرفته و منظره ی تماشایی از جزیره ی پیگون به مهمانان هدیه می کند. 2 ساحل اختصاصی، 2 استخر و یک باشگاه ورزشی مجهز ازجمله امکانات قابل توجه آن می باشند.


هتل کاریزما

Charisma hotel

هتل کاریزما یک هتل 5 ستاره واقع در کوشی آداسی می باشد و دارای 60 متر ساحل خصوصی و منظره ی زیبایی از دریای اژه است. این هتل به اندازه ی 15 دقیقه پیاده تا مراکز سرگرمی‌ و مراکز خرید شهر فاصله دارد.


هتل فانتاسیا دلوکس کوش آداسی

Fantasia Hotel De Luxe Kusadasi

هتل فانتاسیا دلوکس کوش آداسی یک هتل 5 ستاره واقع در کوش آداسی می باشد. این هتل دارای مرکز اسپا و سلامتی، استخر روباز، استخر سرپوشیده و مرکز تناسب اندام می باشد. تمامی اتاق های هتل مجهز به تلویزیون، مینی بار، سیستم تهویه هوای مطبوع و لوازم تهیه چای و قهوه هستند. تعدادی از اتاق های هتل منظره ای زیبا از دریا اژه را ارائه می دهند.


هتل سوهان 360

Suhan360 hotel

هتل سوهان 360 یک هتل 5 ستاره واقع در کوش آداسی می باشد و استخر روباز و استخر سرپوشیده را ارائه می دهد. اینترنت وای فای رایگان نیز در دسترس است.


هتل دوباکلار

Dabaklar Kusadasi hotel

هتل دوباکلار یک هتل 4 ستاره واقع در کوش آداسی است و تنها 900 متر تا ساحل عمومی فاصله دارد. این هتل اتاق هایی با سیستم تهویه مطبوع با اینترنت وای فای رایگان را ارائه می دهد. امکانات هتل شامل یک استخر روباز، باشگاه بدنسازی، سونا و یک حمام ترکی می باشد.


هتل توسان بیچ ریزورت

Tusan Beach Resort hotel

هتل توسان بیچ ریزورت یک هتل 5 ستاره واقع در چند قدمی ساحل بلو فلگ (Blue Flag) می باشد. این هتل منظره ی بی نظیری از ساحل را ارائه می دهد. 2 استخر روباز و پارک آبی کودکان دیگر بخش های تشکیل دهنده هتل توسان بیچ ریزورت هستند.


هتل پاین بی هالیدی ریزورت

Pine Bay Holiday Resort hotel

هتل پاین بی هالیدی ریزورت یک هتل 5 ستاره واقع در خلیج کاملیمانی در کوش آداسی می باشد و یک ساحل و تفرجگاه اختصاصی دارد. این هتل حدود 421 هزار متر مربع مساحت دارد و در سال 2014 به طور کامل مورد بازسازی قرار گرفت. همچنین دارای 3 استخر روباز، یک استخر سرپوشیده ، یک پارک آبی مجهز به 5 سرسره ی آبی برای بزرگسالان و 2 سرسره مخصوص کودکان، 4 استخر کودک و یک مرکز آبگرم بزرگ، می باشد.