هتل کرومار دلوکس

Korumar Hotel Deluxe

هتل کورومار دلوکس یک هتل 5 ستاره است که بر روی پرتگاهی مشرف به دریای اژه قرار گرفته و منظره ی تماشایی از جزیره ی پیگون به مهمانان هدیه می کند. 2 ساحل اختصاصی، 2 استخر و یک باشگاه ورزشی مجهز ازجمله امکانات قابل توجه آن می باشند.


هتل کاریزما

Charisma hotel

هتل کاریزما یک هتل 5 ستاره واقع در کوشی آداسی می باشد و دارای 60 متر ساحل خصوصی و منظره ی زیبایی از دریای اژه است. این هتل به اندازه ی 15 دقیقه پیاده تا مراکز سرگرمی‌ و مراکز خرید شهر فاصله دارد.


هتل فانتاسیا دلوکس کوش آداسی

Fantasia Hotel De Luxe Kusadasi

هتل فانتاسیا دلوکس کوش آداسی یک هتل 5 ستاره واقع در کوش آداسی می باشد. این هتل دارای مرکز اسپا و سلامتی، استخر روباز، استخر سرپوشیده و مرکز تناسب اندام می باشد. تمامی اتاق های هتل مجهز به تلویزیون، مینی بار، سیستم تهویه هوای مطبوع و لوازم تهیه چای و قهوه هستند. تعدادی از اتاق های هتل منظره ای زیبا از دریا اژه را ارائه می دهند.


هتل سوهان 360

Suhan360 hotel

هتل سوهان 360 یک هتل 5 ستاره واقع در کوش آداسی می باشد و استخر روباز و استخر سرپوشیده را ارائه می دهد. اینترنت وای فای رایگان نیز در دسترس است.


هتل دوباکلار

Dabaklar Kusadasi hotel

هتل دوباکلار یک هتل 4 ستاره واقع در کوش آداسی است و تنها 900 متر تا ساحل عمومی فاصله دارد. این هتل اتاق هایی با سیستم تهویه مطبوع با اینترنت وای فای رایگان را ارائه می دهد. امکانات هتل شامل یک استخر روباز، باشگاه بدنسازی، سونا و یک حمام ترکی می باشد.


هتل توسان بیچ ریزورت

Tusan Beach Resort hotel

هتل توسان بیچ ریزورت یک هتل 5 ستاره واقع در چند قدمی ساحل بلو فلگ (Blue Flag) می باشد. این هتل منظره ی بی نظیری از ساحل را ارائه می دهد. 2 استخر روباز و پارک آبی کودکان دیگر بخش های تشکیل دهنده هتل توسان بیچ ریزورت هستند.


هتل پاین بی هالیدی ریزورت

Pine Bay Holiday Resort hotel

هتل پاین بی هالیدی ریزورت یک هتل 5 ستاره واقع در خلیج کاملیمانی در کوش آداسی می باشد و یک ساحل و تفرجگاه اختصاصی دارد. این هتل حدود 421 هزار متر مربع مساحت دارد و در سال 2014 به طور کامل مورد بازسازی قرار گرفت. همچنین دارای 3 استخر روباز، یک استخر سرپوشیده ، یک پارک آبی مجهز به 5 سرسره ی آبی برای بزرگسالان و 2 سرسره مخصوص کودکان، 4 استخر کودک و یک مرکز آبگرم بزرگ، می باشد.


هتل لو بلو اند ریزورت

Le Bleu Hotel & Resort

هتل لو بلو اند ریزورت یک هتل 5 ستاره است که در 6 دقیقه ای ساحل قرار دارد. این هتل در نزدیکی ساحل واقع شده و با اقامت در آن به راحتی می توان به ساحل دسترسی داشت. هتل دارای استخر روباز، استخر سرپوشیده، زمین تنیس و یک اسپا لوکس با امکاناتی از قبیل سونا و حمام ترکی می باشد.


هتل پانوراما هیل

Panorama Hill hotel

هتل پانوراما هیل یک هتل 4 ستاره واقع در حاشیه ی کوش آداسی است و برخی از اتاق های آن منظره ی رو به دریای اژه دارند. این هتل دارای مرکز اسپا، امکانات ورزشی و استخر روباز همراه با تراس آفتاب است. اینترنت وای فای و پارکینگ رایگان در اختیار مسافران هستند.


هتل بلمار

Belmare hotel

هتل بلمار یک هتل 4 ستاره در کوش آداسی است که در 650 متری ساحل دریا واقع شده است. این هتل اتاق هایی با سیستم تهویه مطبوع و بالکنی کوچک ارائه می دهد همچنین دارای استخر سرپوشیده، استخر روباز، سونا و مرکز تناسب اندام است.