هتل هالیجی

Halici Hotel

هتل هالیجی یک هتل 3 ستاره واقع در 100 متری دریای مدیترانه در شهر مارماریس می باشد. اتاق های هتل دارای سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون و بالکن خصوصی هستند. درون باغ هتل 2 استخر و یک بخش کودکان موجود می باشد.


هتل سنتیدو اورکا لوتوس بیچ

Sentido Orka Lotus Beach hotel

هتل سنتیدو اورکا لوتوس بیچ یک هتل 5 ستاره واقع در 1 کیلومتری مرکز شهر و منطقه ایچملر می باشد. دور تا دور این هتل با درختان کاج احاطه شده است. از امکانات این هتل می توان استخر روباز، پارک آبی و مرکز وسیع اسپا را نام برد. ساحل شنی به طول 700 متر و 2 اسکله ی خصوصی نیز موجود است و اینترنت وای فای پرسرعت هم در فضای عمومی ارائه می شود.


هتل ایده ال پرایم بیچ

Ideal Prime Beach hotel

هتل ایده ال پرایم بیچ یک هتل 5 ستاره واقع در شهر ماماریس می باشد. این هتل دارای ساحل اختصاصی، استخر و تراس آفتاب می باشد. اتاق های هتل هم با سیستم تهویه مطبوع هوا و بالکن به مهمانان ارائه می شوند.‏


هتل کلاب توربان

Grand Yazici Club Turban hotel

هتل کلاب توربان یک هتل 4 ستاره واقع در کنار سواحل اقیانوس آرام است و دارای ساحل خصوصی می باشد. این هتل با جنگل کاج احاطه شده است. امکانات هتل شامل 2 استخر روباز، 3 اسلاید آبی، مرکز اسپا و اینترنت وای فای رایگان می باشد.


هتل بلو بی پلاتینیوم

Blue Bay Platinum hotel

هتل بلو بی پلاتینیوم یک هتل 5 ستاره واقع در 150 متری ساحل مارماریس می باشد. این هتل دارای استخر روباز، استخر سرپوشیده، امکانات اسپا و ساحل اختصاصی می باشد. اینترنت وای فای در این هتل رایگان می باشد.


هتل مارتی ریزورت

Marti Resort hotel

هتل مارتی ریزورت یک هتل 5 ستاره است که در کنار ساحل مارماریس و منطقه ایچملر مستقر شده است. ازجمله جاذبه های نزدیک به آن قلعه ی باستانی مارماریس و موزه ی مارماریس را می توان نام برد. این هتل یک ساحل خصوصی نیز دارد.


هتل کاسا د ماریس

Casa De Maris hotel

هتل کاسا د ماریس یک هتل 5 ستاره است که تنها چند قدم با ساحل فاصله دارد و استخر روباز، ساحل خصوصی و اینترنت وای فای رایگان، از جمله ی امکانات هتل محسوب می شوند. اتاق های هتل مجهز به تلویزیون، سیستم تهویه هوای مطبوع و بالکن هستند.


هتل گرین نیچر ریزورت اند اسپا

Green Nature Resort & Spa

هتل گرین نیچر ریزورت اند اسپا یک هتل 5 ستاره در فاصله ی 5 کیلومتری با مرکز شهر مارماریس و 500 متری ساحل قرار دارد. استخر های روباز و سرپوشیده، امکانات مرکز اسپا و اتاق های مجهز به تهویه هوای مطبوع، تلویزیون و بالکن از جمله ی امکانات راحتی هتل گرین نیچر ریزورت هستند.


هتل مارماریس پالاس

Grand Yazıcı Club Marmaris Palace Hotel

هتل مارماریس پالاس یک هتل 5 ستاره واقع در فاصله 6 کیلومتری از مرکز شهر مارماریس می باشد که جزء زنجیره هتل های GRAND YAZICI است. هتل مارماریس پالاس در حاشیه خلیج شهر مارماریس و نزدیک به جاذبه های توریستی آن واقع شده و از ساحل و پلاژ اختصاصی برخوردار می‌باشد.


هتل کروانسرای مارماریس

Kervansaray Marmaris hotel

هتل کروانسرای مارماریس یک هتل 4 ستاره است که در 17 دقیقه ای ساحل قرار گرفته است. در فاصله ی کمی از هتل کروانسرای، سواحلی قرار دارند که انواع ورزش های آبی در آن ها ارائه می شوند.


هتل اورکا نرگس سلکت

Orka Hotel Nergis Select hotel

هتل اورکا نرگس سلکت یک هتل 3 ستاره است که در ۵۰ متری ساحل اوزونیالی قرار دارد. این هتل دارای استخر روباز، حمام ترکی و اینترنت رایگان وای فای می باشد. اتاق های هتل دارای تهویه کننده هوا، تلویزیون، ماهواره، بالکن، صندوق امانات و حمام اختصاصی می باشند.


هتل کلاب ویوا

Club Viva hotel

هتل کلاب ویوا یک هتل 4 ستاره مارماریس است که به تازگی ساخته شده و اقامتی آرامش بخش را به شما ارائه می کند. این هتل نوساز، 2 کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد و دارای یک استخر روباز، سالن بدنسازی مجهز و خدمات ماساژ می شود.


هتل بلوپارک

Blue Park hotel

هتل بلوپارک یک هتل 3 ستاره است که 5 دقیقه تا ساحل فاصله دارد. این هتل دارای اتاق هایی مجهز به تلویزیون، ماهواره و بالکن اختصاصی می باشد. امکانات دیگر هتل شامل استخر روباز همراه با تراس آفتاب می شود.


هتل مارباس

Mar Bas Marmaris hotel

هتل مارباس یک هتل 3 ستاره است که در مرکز ایسملر (Icmeler) واقع شده است. مهمانان می توانند از امکانات تفریحی هتل که شامل استخر روباز، استخر سرپوشیده، سرسره های آبی، سونا، جکوزی و حمام آفتاب می شود، استفاده کنند و لذت ببرند.


هتل لونا بیچ دلوکس

Luna Beach Deluxe hotel

هتل لونا بیچ دلوکس یک هتل 4 ستاره واقع در ساحل مارماریس است. این هتل تنها 100 متر با خیابان اصلی فاصله دارد. اتاق های هتل لونا بیچ دلوکس تمیز و شیک هستند. 2 استخر روباز، یک استخر کودکان، مرکز اسپا و کلوب کودکان از دیگر امکانات تفریحی هتل به شمار می روند.