هتل آرت

Art Hotel

هتل آرت مسکو یک هتل 4 ستاره است که 15 دقیقه تا ایستگاه متروی CSKA و پارک Chapaevsky فاصله دارد. در این هتل اینترنت وای فای رایگان و یک تراس تابستانی ارائه می شود.


هتل آرت مسکوا

Hotel Art Moskva

هتل آرت مسکوا یک هتل 4 ستاره است که در خیابان Voykovsky و در 4 کیلومتری استادیوم Dinamo واقع شده است. این هتل در 5 کیلومتری استادیوم اسپارتاک، 6 کیلومتری باغ گیاه شناسی علوم آکادمی و 8 کیلومتری استادیوم المپیک قرار دارد، همچنین 9 کیلومتر از خیابان آربات و 9 کیلومتر از تئاتر بلشوی فاصله دارد.


هتل گالری پارک

Gallery Park Hotel

هتل گالری پارک یک هتل 4 ستاره واقع در حومه جنوبی مسکو است. این هتل بسیار ایده آل برای ریلکس کردن و آرامش است. مهمانان در این هتل مهمانان می توانند از دسترسی آسان به همه ی نقاط پر جنب و جوش و معروف شهر لذت ببرند. همچنین دسترسی آسان به گالری Frolov، کلیسای مقدس Trinity، قطار ترابری لنین وجود دارد.


هتل فور سیزنز مسکو

Four Seasons Moscow hotel

هتل فور سیزنز مسکو یک هتل 5 ستاره است که در یک ساختمان تاریخی و در قلب مسکو واقع شده و تنها چند دقیقه از کرملین، میدان سرخ و تئاتر بلشویی فاصله دارد. دسترسی به اینترنت وای فای در تمام نقاط هتل رایگان است.


هتل مسکو ماریوت رویال آرورا

Moscow Marriott Royal Aurora Hotel

هتل مسکو ماریوت رویال آرورا یک هتل 5 ستاره است که دارای موقعیت بی نظیر در مرکز شهر مسکو دارد. با 2 دقیقه پیاده روی می توانید به تئاتر بلشوی و مرکز خرید GUM و همچنین به کرملین و میدان سرخ برسید.


هتل آزیموت المپیک مسکو

AZIMUT Moscow Olympic hotel

هتل آزیموت المپیک مسکو یک هتل 4 ستاره است که در 5 دقیقه ای ورزشگاه Olimpiysky در مسکو واقع شده است. این هتل کلیه خدمات بیزینسی را تمام و کمال ارائه می دهد و اتاق هایی مدرن، طبقاتی جامع و سالن اجتماعاتی بزرگ را نیز در اختیار مسافران قرار می دهد. اینترنت وای فای رایگان در تمام نقاط هتل در دسترس می باشد.


هتل شرایتون پالاس مسکو

Sheraton Palace Moscow hotel

هتل شرایتون پالاس مسکو یک هتل 5 ستاره است که در خیابان Tverskaya-Yamskaya در مسکو واقع شده و تنها 3 کیلومتر تا میدان سرخ فاصله دارد. این هتل بزرک و مجلل دارای طراحی داخلی مدرن است و باشگاه بدنسازی 24 ساعته را به مهمانان ارائه می دهد.


هتل کاترینا سیتی

Katerina City hotel

هتل کاترینا سیتی یک هتل 4 ستاره است که در کنار رودخانه ی مسکوا واقع شده و تنها 10 دقیقه تا ایستگاه متروی Paveletskaya فاصله دارد. این هتل یک مرکز اسپا و آبگرم، اتاق هایی همراه با تهویه مطبوع و تلویزیون ماهواره ای را ارائه می کند.


هتل ماریوت مسکو پاولتسکایا

Marriott Moscow Paveletskaya hotel

هتل ماریوت مسکو پاولتسکایا یک هتل 4 ستاره است که تنها 3 دقیقه از ایستگاه قطار Paveletsky فاصله دارد و در منطقه ی تجاری مسکو واقع شده است. این هتل دارای طراحی داخلی مدرن، رستوران در داخل هتل همراه با نهارهایی تجاری و بخش پذیرش 24 ساعته می باشد. اینترنت وای فای رایگان نیز در سراسر هتل در دسترس می باشد.


هتل ایزمایلو گاما

Izmailovo Gamma hotel

هتل ایزمایلو گاما یک هتل 3 ستاره است که در فاصله 3.5 کیلومتری پارک خوش منظره ی Izmailovsky واقع شده و خدماتی مانند سالن تناسب اندام، سونا و اینترنت وای فای رایگان را ارائه می دهد. ایستگاه مترو Partizanskaya در 300 متری هتل قرار دارد.


هتل دیزاین

Design Hotel (D'Hotel)

هتل دیزاین یک هتل 3 ستاره است که در یکی از خیابان های اصلی تجاری مسکو قرار دارد و در نزدیکی آن یک ایستگاه مترو قرار گرفته است. این هتل در ساختمانی 10 طبقه واقع شده است.


هتل مسکو هالیدی

Moscow Holiday Hotel

هتل مسکو هالیدی یک هتل 4 ستاره است که در منطقه ی سرسبز هتل قرار گرفته است. این هتل تا ایستگاه متروی Polezhayevskaya تنها 10 دقیقه فاصله دارد و از دکوراسیونی مدرن استفاده می کند. اینترنت وای فای در سراسر هتل در دسترس می باشد.


هتل بیزینس پروتن

Proton Business Hotel

هتل بیزینس پروتن یک هتل 4 ستاره است که تنها 8 دقیقه از مجتمع مرکز تجاری مسکو واقع در منطقه ی Krasnaya Presnyaفاصله دارد. این هتل در طول نمایشگاه های بزرگ، ترانسفر رایگان از هتل به مرکز نمایشگاه و برعکس را ارائه می دهد و همچنین ترانسفر رایگان به ایستگاه متروی Bagrationovskaya نیز موجود است. این هتل همچنین دارای سونا، اینترنت وای فای و پارکینگ رایگان است.


هتل مسکوا

Moskva Hotel

هتل مسکوا یک هتل 3 ستاره است که در خیابان Kaliningrad، یکی از خیابان های مهم تجاری مشکو واقع شده است. این هتل پارکینگ رایگان در اختیار مهمانان قرار می دهد. اگر هم با ماشین شخصی خود به این هتل نیامده اید، می توانید از وسایل حمل و نقل عمومی که در نزدیکی هتل قرار دارد استفاده کنید. فروشگاه هایی هم در اطراف موجود است.


هتل هایت ریجنسی مسکو پتروفسکی پارک

Hyatt Regency Moscow Petrovsky Park Hotel

هتل هایت ریجنسی مسکو پتروفسکی پارک یک هتل 5 ستاره است که دقیقا در کنار پارک تاریخی Petrovsky و قصر معروف در مسکو واقع شده است. ورزشگاه Dinamo حدود 5 دقیقه پیاده تا هتل فاصله دارد. این هتل دارای چندین رستوران و کافه بار است که مهمانان می توانند از غذاهای پرطرفدار لذت ببرند. مرکز تناسب اندام در فضای باز به مهمانان کمک می کند تا سرحال و خوشتیپ بمانند.