هتل نووتل مسکو سیتی

Novotel Moscow City hotel

هتل نووتل مسکو سیتی یک هتل 4 ستاره واقع در مرکز تجاری مسکو و تا مرکز نمایشگاهی هتل 5 دقیقه پیاده فاصله وجود دارد. مرکز اسپا، باشگاه، اینترنت وای فای رایگان و بخش پذیرش 24 ساعته از خدمت هتل می باشند.


هتل ماریوت گرند

Marriott Grand hotel

هتل ماریوت گرند یک هتل 5 ستاره است که در مرکز مسکو واقع شده و تنها 5 دقیقه پیاده تا ایستگاه متروی Tverskaya فاصله دارد که امکان دسترسی آسان به کرملین و میدان سرخ را برای مهمانان فراهم می کند. این هتل دارای اتاق های بزرگ و تزئین شده با چوب های روشن و کمی دکوراسیون هنری می باشد.


هتل نووتل مسکو کیوسکالا

Novotel Moscow Kievskaya hotel

هتل نووتل مسکو کیوسکالا یک هتل 4 ستاره است که روبروی ایستگاه قطار Kievsky واقع شده که دسترسی ساده و مستقیم تا فرودگاه Vnukovo را به مهمانان ارائه می کند. این هتل خدماتی مانند استخر، سونا و حمام را نیز عرضه می کند.


هتل هالیدی این مسکو تاجانسکی

Hotel Holiday Inn Moscow Tagansky

هتل هالیدی این مسکو تاجانسکی یک هتل 4 ستاره واقع در موقعیت عالی و در نزدیکی مرکز مسکو می باشد. این هتل در منطقه Tagansky مسکو در نزدیکی صومعه Novospassky، حیاط Krutitsky و صومعه Pokrov واقع شده است. ایستگاه متروی Taganskaya در حدود 15 دقیقه پیاده تا هتل فاصله دارد.


هتل موسوز سنتر

MosUz Center Hotel

هتل موسوز سنتر یک هتل 3 ستاره است که در 5 دقیقه ای ایستگاه متروی Ryazanskiy واقع شده است. این هتل اتاق هایی راحت همراه با اینترنت وای فای پرسرعت را ارائه می کند. کاخ کرملین و میدان سرخ 5 ایستگاه مترو تا هتل فاصله دارند. پارکینگ رایگان نیز در دسترس می باشد.


هتل مارکو پلو پرسنجا

Marco Polo Presnja Hotel

هتل مارکو پلو پرسنجا یک هتل 4 ستاره واقع در محلی ساکت و آرام در مرکز مسکو می باشد. از این هتل تا خیابان Tverskaya و ایستگاه متروی Tverskaya و Pushkinskaya تنها 8 دقیقه پیاده فاصله وجود دارد. این هتل اینترنت وای فای، سونا و باشگاه را رایگان ارائه می دهد.


هتل ریتز کارلتون مسکو

Hotel The Ritz Carlton Moscow

هتل ریتز کارلتون مسکو یک هتل 5 ستاره است که واقع در نزدیکی میدان سرخ و در کنار کرملین می باشد. این هتل امکاناتی لوکس از قبیل سالن های غذا خوری با کلاس جهانی را ارائه می کند.


هتل ماریوت نویا اربات

Moscow Marriott Hotel Novy Arbat

هتل ماریوت نویا اربات یک هتل 5 ستاره واقع در مرکز مسکو می باشد و تنها 10 دقیقه پیاده تا خیابان آربات فاصله دارد. یک سالن بدنسازی و اینترنت وای فای که قابل دسترس در تمام نقاط هتل است، در اختیار مهمانان قرار داده می شود.


هتل هالیدی این مسکو سوشفسکی

Holiday Inn Moscow Suschevsky Hotel

هتل هالیدی این مسکو سوشفسکی یک هتل 4 ستاره است که در 300 متری ایستگاه متروی Rizhskaya واقع شده است. این هتل اینترنت پرسرعت وای فای رایگان، پارکینگ رایگان و اتاق هایی با طراحی مدرن را ارائه می کند. میدان سرخ و کاخ کرملین با ماشین 10 دقیقه تا هتل فاصله دارند.


هتل هایت ریجنسی مسکو پتروفسکی پارک

Hyatt Regency Moscow Petrovsky Park Hotel

هتل هایت ریجنسی مسکو پتروفسکی پارک یک هتل 5 ستاره است که دقیقا در کنار پارک تاریخی Petrovsky و قصر معروف در مسکو واقع شده است. ورزشگاه Dinamo حدود 5 دقیقه پیاده تا هتل فاصله دارد. این هتل دارای چندین رستوران و کافه بار است که مهمانان می توانند از غذاهای پرطرفدار لذت ببرند. مرکز تناسب اندام در فضای باز به مهمانان کمک می کند تا سرحال و خوشتیپ بمانند.


هتل مسکوا

Moskva Hotel

هتل مسکوا یک هتل 3 ستاره است که در خیابان Kaliningrad، یکی از خیابان های مهم تجاری مشکو واقع شده است. این هتل پارکینگ رایگان در اختیار مهمانان قرار می دهد. اگر هم با ماشین شخصی خود به این هتل نیامده اید، می توانید از وسایل حمل و نقل عمومی که در نزدیکی هتل قرار دارد استفاده کنید. فروشگاه هایی هم در اطراف موجود است.


هتل بیزینس پروتن

Proton Business Hotel

هتل بیزینس پروتن یک هتل 4 ستاره است که تنها 8 دقیقه از مجتمع مرکز تجاری مسکو واقع در منطقه ی Krasnaya Presnyaفاصله دارد. این هتل در طول نمایشگاه های بزرگ، ترانسفر رایگان از هتل به مرکز نمایشگاه و برعکس را ارائه می دهد و همچنین ترانسفر رایگان به ایستگاه متروی Bagrationovskaya نیز موجود است. این هتل همچنین دارای سونا، اینترنت وای فای و پارکینگ رایگان است.


هتل مسکو هالیدی

Moscow Holiday Hotel

هتل مسکو هالیدی یک هتل 4 ستاره است که در منطقه ی سرسبز هتل قرار گرفته است. این هتل تا ایستگاه متروی Polezhayevskaya تنها 10 دقیقه فاصله دارد و از دکوراسیونی مدرن استفاده می کند. اینترنت وای فای در سراسر هتل در دسترس می باشد.


هتل دیزاین

Design Hotel (D'Hotel)

هتل دیزاین یک هتل 3 ستاره است که در یکی از خیابان های اصلی تجاری مسکو قرار دارد و در نزدیکی آن یک ایستگاه مترو قرار گرفته است. این هتل در ساختمانی 10 طبقه واقع شده است.


هتل ایزمایلو گاما

Izmailovo Gamma hotel

هتل ایزمایلو گاما یک هتل 3 ستاره است که در فاصله 3.5 کیلومتری پارک خوش منظره ی Izmailovsky واقع شده و خدماتی مانند سالن تناسب اندام، سونا و اینترنت وای فای رایگان را ارائه می دهد. ایستگاه مترو Partizanskaya در 300 متری هتل قرار دارد.