هتل رادیسون بلو بیلوروسکایا

Radisson Blu Belorusskaya hotel

هتل رادیسون بلو بیلوروسکایا یک هتل 4 ستاره است که در 10 دقیقه ای ایستگاه متروی Belorusskaya و پارک Petrovskiy واقع شده است. این هتل یک باشگاه بدنسازی 24 ساعته، 2 سونای فنلاندی و اینترنت وای فای رایگان در هتل در دسترس مهمانان قرار دارد.


هتل میلان مسکو

Milan Moscow hotel

هتل میلان مسکو یک هتل 4 ستاره است که تنها 10 دقیقه تا ایستگاه متروی Domededovskaya فاصله دارد. این هتل یک سالن تناسب اندام 24 ساعته رایگان، دسترسی رایگان به اینترنت پرسرعت وای فای و ترانسفر رایگان به فرودگاه Domodedovo که در فاصله 20 دقیقه ای با هتل قرار دارد، را ارائه می دهد. اتاق های هتل با ظرافت تزیین شده اند.


هتل هالیدی این مسکو سوکولنیکی

Holiday Inn Moscow Sokolniki hotel

هتل هالیدی این مسکو سوکولنیکی یک هتل 4 ستاره است که در کنار پارک Sokolniki و روبروی ایستگاه مترو واقع شده که دسترسی ساده به مرکز مسکو را فراهم می آورد.


هتل آرو استار

Aerostar Moscow hotel

هتل آرو استار یک هتل 4 ستاره است که در مقابل پارک Petrovsky قرار گرفته و تنها 10 دقیقه تا ایستگاه متروی Dinamo فاصله دارد. اتاق هتل دارای سیستم تهویه مطبوع هستند. باشگاه بدنسازی هم به طور رایگان در دسترس مهمانان قرار دارد.


هتل آزیموت تولسکایا مسکو

AZIMUT Tulskaya Moscow hotel

هتل آزیموت تولسکایا مسکو یک هتل 3 ستاره واقع در بخش مرکزی مسکو است و در فاصله 7 دقیقه ای با ایستگاه MCC Verkhniye Kotly و ایستگاه متروی Tulskaya حدود 15 دقیقه پیاده فاصله وجود دارد. اینترنت وای فای رایگان در سراسر هتل در دسترس مهمانان قرار دارد.


هتل هیلتون گاردن این مسکو کراسندسلسکایا

Hilton Garden Inn Moscow Krasnoselskaya

هتل هیلتون گاردن این مسکو کراسندسلسکایا یک هتل 4 ستاره می باشد که در 7 دقیقه ای ایستگاه متروی Krasnoselskaya واقع شده است. اتاق های این هتل همراه با اینترنت وای فای پرسرعت به مهمانان ارائه می شود. از امکانات این هتل می توان به باشگاه بدنسازی، سالن غذاخوری و کافه بار اشاره نمود. این هتل در 3،9 کیلومتری تئاتر بلشوی قرار دارد و در منطقه Krasnoselsky قرار گرفته است.


هتل آزیموت اسمولنسکایا مسکو

Azimut Smolenskaya Moscow hotel

هتل آزیموت اسمولنسکایا مسکو یک هتل 4 ستاره است که در مرکز شهر مسکو و در یک ساختمان 23 طبقه قرار گرفته است. اینترنت وای فای رایگان در سراسر هتل ارائه می شود.


هتل بست وسترن وگا

Best Western Moscow hotel

هتل بست وسترن وگا یک هتل 4 ستاره است که در کنار پارک Izmailovsky مسکو و 3 دقیقه ای ایستگاه متروی Partizanskaya و ایستگاه MCC ایزمایلوو واقع شده است. اینترنت وای فای پرسرعت در تمام مناطق هتل قابل دسترس می باشد.


هتل هیلتون لنینگراد اسکایا

Hilton LENINGRADSKAYA hotel

هتل هیلتون لنینگراد اسکایا یک هتل 5 ستاره است که 5 دقیقه تا ایستگاه های متروی Krasnye Vorota و Komsomolskaya واقع شده است که تنها چند دقیقه تا کاخ کرملین فاصله دارند. این هتل در ساختمانی افسانه ای واقع شده است و یک استخر سرپوشیده را ارائه می دهد. هر اتاق هتل دارای یک ال سی دی 32 اینچ است. اینترنت وای پرسرعت هم در تمام نقاط هتل در دسترس مهمانان قرار دارد.


هتل هالیدی این مسکو سلیگرسکایا

Holiday Inn Seligerskaya hotel

هتل هالیدی این مسکو سلیگرسکایا یک هتل 4 ستاره است در 15 دقیقه ای ایستگاه متروی Seligerskaya واقع شده است. فرودگاه بین المللی Sheremetyevo هم تنها 15 دقیقه با ماشین تا هتل فاصله دارد. این هتل دارای استخر سرپوشیده، سالن بدنسازی مجهز و سونا است. پارکینگ رایگان و اینترنت وای فای رایگان در سراسر هتل در دسترس است.


هتل نووتل مسکو سیتی

Novotel Moscow City hotel

هتل نووتل مسکو سیتی یک هتل 4 ستاره واقع در مرکز تجاری مسکو و تا مرکز نمایشگاهی هتل 5 دقیقه پیاده فاصله وجود دارد. مرکز اسپا، باشگاه، اینترنت وای فای رایگان و بخش پذیرش 24 ساعته از خدمت هتل می باشند.


هتل ماریوت گرند

Marriott Grand hotel

هتل ماریوت گرند یک هتل 5 ستاره است که در مرکز مسکو واقع شده و تنها 5 دقیقه پیاده تا ایستگاه متروی Tverskaya فاصله دارد که امکان دسترسی آسان به کرملین و میدان سرخ را برای مهمانان فراهم می کند. این هتل دارای اتاق های بزرگ و تزئین شده با چوب های روشن و کمی دکوراسیون هنری می باشد.


هتل نووتل مسکو کیوسکالا

Novotel Moscow Kievskaya hotel

هتل نووتل مسکو کیوسکالا یک هتل 4 ستاره است که روبروی ایستگاه قطار Kievsky واقع شده که دسترسی ساده و مستقیم تا فرودگاه Vnukovo را به مهمانان ارائه می کند. این هتل خدماتی مانند استخر، سونا و حمام را نیز عرضه می کند.


هتل هالیدی این مسکو تاجانسکی

Hotel Holiday Inn Moscow Tagansky

هتل هالیدی این مسکو تاجانسکی یک هتل 4 ستاره واقع در موقعیت عالی و در نزدیکی مرکز مسکو می باشد. این هتل در منطقه Tagansky مسکو در نزدیکی صومعه Novospassky، حیاط Krutitsky و صومعه Pokrov واقع شده است. ایستگاه متروی Taganskaya در حدود 15 دقیقه پیاده تا هتل فاصله دارد.


هتل موسوز سنتر

MosUz Center Hotel

هتل موسوز سنتر یک هتل 3 ستاره است که در 5 دقیقه ای ایستگاه متروی Ryazanskiy واقع شده است. این هتل اتاق هایی راحت همراه با اینترنت وای فای پرسرعت را ارائه می کند. کاخ کرملین و میدان سرخ 5 ایستگاه مترو تا هتل فاصله دارند. پارکینگ رایگان نیز در دسترس می باشد.