هتل سن پترزبورگ

Saint Petersburg Hotel

هتل سن پترزبورگ یک هتل 4 ستاره است که منظره ای فوق العاده از شهر سنت پترزبورگ و رودخانه نوا را به مهمانان ارائه می کند. این هتل در منطقه Pirogov در کنار رودخانه قرار دارد و اتاق های بزرگ را عرضه می کند.


هتل آلگرو لیگوفسکی پروسپکت

Allegro Hotel Ligovsky Prospekt

هتل آلگرو لیگوفسکی پروسپکت در خیابان لیگوفسکی در مرکز سنت پترزبورگ واقع شده و تنها 100 متر از ایستگاه قطار مسکو فاصله دارد. تمامی اتاق های این هتل پنجره های بزرگ و اینترنت وای فای ارائه می دهند.


هتل بریستول

Bristol Saint Petersburg hotel

هتل بریستول یک هتل 3 ستاره است که در 10 دقیقه ای ایستگاه متروی Obvodniy Canal واقع شده است. رستوران شیک و زیبای هتل بازی های تخصصی را ارائه می دهد و همچنین مهمانان می توانند از نوشیدنی ها در کافه بار هتل لذت ببرند.


داکلندز آپارت هتل

Docklands Apart Hotel

داکلندز آپارت هتل یک هتل 4 ستاره است که در 30 دقیقه ای فرودگاه Pulkovo قرار دارد و 5.5 کیلومتر از موزه ی هرمیتاژ فاصله دارد. این هتل اقامتی راحت همراه با اتاق نشیمن و اینترنت وای فای رایگان را ارائه می دهد.


هتل اوختینسکایا

Okhtinskaya St Petersburg hotel

هتل اوختینسکایا یک هتل 3 ستاره است که منظره ی پانارومیک از رودخانه نوا را در اختیار مهمانان قرار می دهد. کافه بار موجود در لابی و اینترنت وای فای پرسرعت در دسترس مهمانان قرار دارد.


هتل کورینتیا

Corinthia hotel

هتل کورینتیا یک هتل 5 ستاره است که در خیابان نوسکی سنت پترزبورگ واقع شده و 2 دقیقه تا ایستگاه متروی Mayakovsky فاصله دارد. این هتل اتاق هایی ظریف، مجلل و بزرگ و همچنین نهارخوری های زیبا را ارائه می دهد.


هتل آپارتمان سالوت

Apart hotel Salut

هتل آپارتمان سالوت در منطقه ی با کلاس و خوب مسکوفسکی در شهر سنت پترزبورگ واقع شده است. سویئت ها و اتاق های این هتل آپارتمان مجهز به یخچال، ماکروویو و کلیه لوازم پخت و پز می باشد. ماشین لباسشویی و اتو هم برای تمیز کردن و اتو کردن لباس هایتان ارائه می شود.


هتل فونتانکا

A Hotel Fontanka hotel

هتل فونتانکا یک هتل 3 ستاره است که در 1.5 کیلومتری ایستگاه متروی Tekhnologichesky Institut در سنت پترزبورگ واقع شده است.


هتل آپارتمان ورتیکال

Vertical Aparthotel hotel

هتل آپارتمان ورتیکال یک هتل 3 ستاره است که 2 دقیقه تا ایستگاه متروی Frunzenskaya در سنت پترزبورگ فاصله دارد. این هتل یک باشگاه بدنسازی، اینترنت وای فای رایگان و یک اتاق کنفرانس مخصوص جلسات تجاری و رویدادها را در اختیار مهمانان قرار می دهد.


هتل گرند یوروپ بلموند

Belmond Grand Hotel Europe

هتل گرند یوروپ بلموند یک هتل 5 ستاره بزرگ است که در مرکز شهر سنت پترزبورگ واقع شده و اقامتی زیبا در محیطی فوق العاده را ارائه می دهد. اتاق های هتل به زیبایی تزیین شده اند و با هرآنچه که نیاز دارید مجهز شده اند. تلویزیون ماهواره ای، مینی بار و سیستم تهویه مطبوع از جمله وسایل موجود در اتاق است.


هتل سوکوس اولیمپیا گاردن

Sokos Olympia Garden hotel

هتل سوکوس اولیمپیا گاردن یک هتل 4 ستاره است که دقیقا روبروی پارک المپیا واقع شده است. این هتل اینترنت وای فای و اتاق هایی شیک همراه با تلویزیون صفحه تخت را ارائه می دهد. در نیم طبقه ی هتل که به اصطلاح طبقه ی Mezzanine نامیده می شود، 14 سالن کنفرانس دارد.


هتل هالیدی این مسکوفسکیه واروتا سنت پترزبورگ

Holiday Inn St. Petersburg Moskovskye Vorota

هتل هالیدی این مسکوفسکیه واروتا سنت پترزبورگ یک هتل 4 است که تنها 3 دقیقه پیاده تا ایستگاه مترو Moskovskiye Vorota فاصله دارد و با عبور از 4 ایستگاه، به بخش مرکزی شهر خواهید رسید.


هتل گرند امرالد

Grand Emerald hotel

هتل گرند امرالد یک هتل 5 ستاره است که 10 دقیقه پیاده تا ایستگاه متروی Ploshchad Vosstaniya و خیابان معروف نوسکی فاصله دارد. این هتل در نزدیکی کلیسای اسمولینی و باغ تاوریدا واقع شده است.


هتل کرون پلازا سنت پترزبورگ لیگوفسکی

Crowne Plaza Ligovsky hotel

هتل کرون پلازا سنت پترزبورگ لیگوفسکی یک هتل 4 ستاره است که در مقابل ایستگاه قطار مسکوفسکی دقیقا کنار مرکز خرید گالریا واقع شده است. این هتل کلاسیک یک باشگاه بدنسازی مدرن، پارکینگ زیرزمینی و اینترنت وای فای رایگان سراسری را ارائه می دهد.