کاترین آرت هتل

Catherine Art Hotel

هتل کاترین آرت یک هتل سه ستاره در شهر سن پترزبورگ، در منطقه Tsntralny واقع در کشور روسیه است.


هتل سن پترزبورگ

Saint Petersburg Hotel

هتل سن پترزبورگ یک هتل 4 ستاره است که منظره ای فوق العاده از شهر سنت پترزبورگ و رودخانه نوا را به مهمانان ارائه می کند. این هتل در منطقه Pirogov در کنار رودخانه قرار دارد و اتاق های بزرگ را عرضه می کند.


هتل آلگرو لیگوفسکی پروسپکت

Allegro Hotel Ligovsky Prospekt

هتل آلگرو لیگوفسکی پروسپکت در خیابان لیگوفسکی در مرکز سنت پترزبورگ واقع شده و تنها 100 متر از ایستگاه قطار مسکو فاصله دارد. تمامی اتاق های این هتل پنجره های بزرگ و اینترنت وای فای ارائه می دهند.


هتل بریستول

Bristol Saint Petersburg hotel

هتل بریستول یک هتل 3 ستاره است که در 10 دقیقه ای ایستگاه متروی Obvodniy Canal واقع شده است. رستوران شیک و زیبای هتل بازی های تخصصی را ارائه می دهد و همچنین مهمانان می توانند از نوشیدنی ها در کافه بار هتل لذت ببرند.


داکلندز آپارت هتل

Docklands Apart Hotel

داکلندز آپارت هتل یک هتل 4 ستاره است که در 30 دقیقه ای فرودگاه Pulkovo قرار دارد و 5.5 کیلومتر از موزه ی هرمیتاژ فاصله دارد. این هتل اقامتی راحت همراه با اتاق نشیمن و اینترنت وای فای رایگان را ارائه می دهد.


هتل اوختینسکایا

Okhtinskaya St Petersburg hotel

هتل اوختینسکایا یک هتل 3 ستاره است که منظره ی پانارومیک از رودخانه نوا را در اختیار مهمانان قرار می دهد. کافه بار موجود در لابی و اینترنت وای فای پرسرعت در دسترس مهمانان قرار دارد.


هتل کورینتیا

Corinthia hotel

هتل کورینتیا یک هتل 5 ستاره است که در خیابان نوسکی سنت پترزبورگ واقع شده و 2 دقیقه تا ایستگاه متروی Mayakovsky فاصله دارد. این هتل اتاق هایی ظریف، مجلل و بزرگ و همچنین نهارخوری های زیبا را ارائه می دهد.


هتل آپارتمان سالوت

Apart hotel Salut

هتل آپارتمان سالوت در منطقه ی با کلاس و خوب مسکوفسکی در شهر سنت پترزبورگ واقع شده است. سویئت ها و اتاق های این هتل آپارتمان مجهز به یخچال، ماکروویو و کلیه لوازم پخت و پز می باشد. ماشین لباسشویی و اتو هم برای تمیز کردن و اتو کردن لباس هایتان ارائه می شود.


هتل فونتانکا

A Hotel Fontanka hotel

هتل فونتانکا یک هتل 3 ستاره است که در 1.5 کیلومتری ایستگاه متروی Tekhnologichesky Institut در سنت پترزبورگ واقع شده است.


هتل آپارتمان ورتیکال

Vertical Aparthotel hotel

هتل آپارتمان ورتیکال یک هتل 3 ستاره است که 2 دقیقه تا ایستگاه متروی Frunzenskaya در سنت پترزبورگ فاصله دارد. این هتل یک باشگاه بدنسازی، اینترنت وای فای رایگان و یک اتاق کنفرانس مخصوص جلسات تجاری و رویدادها را در اختیار مهمانان قرار می دهد.


هتل گرند یوروپ بلموند

Belmond Grand Hotel Europe

هتل گرند یوروپ بلموند یک هتل 5 ستاره بزرگ است که در مرکز شهر سنت پترزبورگ واقع شده و اقامتی زیبا در محیطی فوق العاده را ارائه می دهد. اتاق های هتل به زیبایی تزیین شده اند و با هرآنچه که نیاز دارید مجهز شده اند. تلویزیون ماهواره ای، مینی بار و سیستم تهویه مطبوع از جمله وسایل موجود در اتاق است.


هتل سوکوس اولیمپیا گاردن

Sokos Olympia Garden hotel

هتل سوکوس اولیمپیا گاردن یک هتل 4 ستاره است که دقیقا روبروی پارک المپیا واقع شده است. این هتل اینترنت وای فای و اتاق هایی شیک همراه با تلویزیون صفحه تخت را ارائه می دهد. در نیم طبقه ی هتل که به اصطلاح طبقه ی Mezzanine نامیده می شود، 14 سالن کنفرانس دارد.


هتل هالیدی این مسکوفسکیه واروتا سنت پترزبورگ

Holiday Inn St. Petersburg Moskovskye Vorota

هتل هالیدی این مسکوفسکیه واروتا سنت پترزبورگ یک هتل 4 است که تنها 3 دقیقه پیاده تا ایستگاه مترو Moskovskiye Vorota فاصله دارد و با عبور از 4 ایستگاه، به بخش مرکزی شهر خواهید رسید.


هتل گرند امرالد

Grand Emerald hotel

هتل گرند امرالد یک هتل 5 ستاره است که 10 دقیقه پیاده تا ایستگاه متروی Ploshchad Vosstaniya و خیابان معروف نوسکی فاصله دارد. این هتل در نزدیکی کلیسای اسمولینی و باغ تاوریدا واقع شده است.