هتل گرند شاهین

Hotel Grand Sahins

هتل گرند شاهین کوش آداسی ترکیه هتلی 4 ستاره در کوش آداسی است. کارکنان هتل به زبان انگلیسی صحبت می کنند. این هتل دارای ساحل اختصاصی می باشد.


هتل پرستیژ رزیدنس

Prestige Residence Hotel

هتل پرستیژ رزیدنس (Prestige Residence Hotel) یک هتل 4 ستاره در مرکز شهر کوش آداسی واقع شده است. این هتل در 700 متری از دریا واقع شده و با 10 دقیقه پیاده‌روی می‌توان به ساحل رسید.


هتل ایگریا پارک

Egeria Park hotel

هتل ایگریا پارک یک هتل 3 ستاره است که در کوش آداسی ترکیه و در 8 مایلی کوش آداسی ماریا واقع شده است. این هتل پذیرش ورودی و خروجی را به سرعت انجام می دهد و اتاق هایی غیر قابل سیگار کشیدن و رستوران را ارائه می کند.


هتل گرند کوردوقلو

Grand Hotel Kurdoglu

هتل گرند کوردوقلو یک هتل 4 ستاره است که در کوش آداسی ترکیه واقع شده است. همه اتاق ها دارای وان حمام، تلویزیون ال سی دی، مینی بار، تلفن با خط مستقیم، تهویه مطبوع هوا، صندوق امانات، سرویس اتاق روزانه، وای فای رایگان و سشوار می باشند.


رامادا هتل اند سوئیتس کوش آداسی

Ramada Hotel & Suites Kusadasi

هتل رامادا هتل اند سوئیتس کوش آداسی یکی از هتل های چهار ستاره ترکیه می باشد. این هتل یک هتل 5 ستاره در کوش آداسی است که زمین گلف و زمین تنیس نیز دارد.


هتل ریسوس آکوا بیچ ریزورت

Risus Aqua Beach Resort hotel

هتل ریسوس آکوا بیچ ریزورت یک هتل چهار ستاره لوکس در شهر کوش‌آداسی واقع در کشور ترکیه است. مرکز اسپا و سلامتی و سالن ورزشی از امکانات این هتل می باشد.‏


هتل سانیز افس رویال پالاس ریزورت اند اسپا

Sunis Efes Royal Palace Resort & Spa

هتل سانیز افس رویال پالاس ریزورت اند اسپا یک هتل 5 ستاره واقع در کوش آداسی ترکیه می باشد. این هتل بسیار زیبا دارای ساحل اختصاصی، یک استخر در فضای باز، پارک آبی، استخر سر پوشیده، سالن اسپا، یک بار اختصاصی سرو سوشی، سالن بدنسازی و اتاق ماساژ است.


هتل لامبیانس

Lambiance Hotel

هتل لامبیانس یک هتل در کوش آداسی ترکیه است و تنها چند قدم تا ساحل فاصله دارد. مهمانان می توانند از امکاناتی مانند اینترنت وای فای، پارکینگ رایگان و صبحانه استفاده نمایند.


هتل دیمت پارک

Dimet Park hotel

هتل دیمت پارک یک هتل 3 ستاره واقع در 600 متری سالن تئاتر وان ترکیه می باشد. در هتل اینترنت وای فای رایگان و خدمات رزرو بلیط ارائه می شود. از امکانات مختلف هتل می توان به تراس، سالن مشترک و همچنین یک کافه بار اشاره نمود. بخش پذیرش هتل 24 ساعته خدمات رسانی می کند.


هتل اونورا تاتیل کویو

Onura Tatil Koyu hotel

هتل اونورا تاتیل کویو در منطقه توربا در شهر بدروم واقع شده است. این هتل شامل 6 بلوک جداگانه با 65 اتاق استاندارد، 134 اتاق خانوادگی و 2 اتاق مخصوص افراد معلول است. این هتل با 199 اتاق به مهمانان خدمات رسانی می کند.


هتل یلکن ماندالینجی بدروم

Yelken Mandalinci Spa & Wellness Hotel

هتل یلکن بدروم یک هتل 5 ستاره مدرن واقع در کنار ساحل و در نزدیکی تورگوتریس می باشد. این هتل دارای آب و هوای ایده آل است و شرایط آب و هوایی فوق العاده ای دارد طوری که می توانید حتی در تابستان یک نسیم دریایی تازه احساس کنید.


هتل لابلانچ آیلند بدروم (آمارا آیلند بدروم الیت سابق)

La Blanche Island Bodrum (Formerly amara island bodrum elite hotel)

هتل لابلانچ آیلند بدروم یک هتل 5 ستاره است که در منطقه ی دور از شهر و در ساحل قرار گرفته است. این هتل یک استخر روباز، پارک آبی و یک ساحل اختصاصی را ارائه می کند. نام قدیم این هتل، آمارا آیلند بدروم الیت می باشد.


هتل لابراندا تی ام تی بدروم ریزورت

Labranda TMT Bodrum Resort Hotel

هتل لابراندا تی ام تی بدروم ریزورت یک هتل 5 ستاره است که در ساحل دریا واقع شده است. این هتل یک ساحل اختصاصی دارد و اتاق هایی با تهویه مطبوع و منظره ای رو به دریا یا باغ را به مهمانان ارائه می کند. این هتل دارای استخر روباز، استخر سرپوشیده، سونا و حمام ترکی است.


هتل رکسوس بدروم

Rixos Premium Bodrum hotel

هتل رکسوس بدروم یک هتل 5 ستاره است که در 2 کیلومتری توربا قرار گرفته است. مرکز شهر بدروم، کافه ها و مغازه های محلی آن در 10 کیلومتری هتل واقع شده است. این هتل دارای استخر روباز و یک مرکز اسپای تمام عیار می باشد که خدمات آرایشی و بهداشتی، حمام گرم و سالن بدنسازی را ارائه می دهد.


هتل دیاموند بدروم

Diamond Bodrum hotel

هتل دیاموند بدروم، یک هتل 5 ستاره است که در موقعیت جغرافیایی عالی واقع شده است. از هر اتاق این هتل منظره ای فوق العاده از ساحل دریا، دریای آبی اژه و قلعه ی بدروم به چشم می خورد و تنها چند قدم دور تر از هتل مراکز خرید و مراکز تفریحی بدروم را خواهید یافت.