هتل دیمت پارک

Dimet Park hotel

هتل دیمت پارک یک هتل 3 ستاره واقع در 600 متری سالن تئاتر وان ترکیه می باشد. در هتل اینترنت وای فای رایگان و خدمات رزرو بلیط ارائه می شود. از امکانات مختلف هتل می توان به تراس، سالن مشترک و همچنین یک کافه بار اشاره نمود. بخش پذیرش هتل 24 ساعته خدمات رسانی می کند.


هتل دابل تری بای هیلتون وان

DoubleTree by Hilton Hotel Van

هتل دابل تری بای هیلتون وان یک هتل 5 ستاره در چند قدمی دریاچه وان می باشد. این هتل دارای منظره ای زیبا از دریاچه وان است و طراحی داخلی لوکسی نیز دارد. این اتاق های شیک، با سیستم تهویه مطبوع، اینترنت وای فای رایگان و مرکز اسپا تجهیز شده اند.


هتل هالدی وان

Haldi Van hotel

هتل هالدی وان یک هتل 4 ستاره واقع در 1 دقیقه ای موزه ی وان می باشد. این هتل اینترنت وای فای رایگان را به مهمانان ارائه می دهد. از دیگر خدمات رایگان هتل می توان به ترانسفر هتل اشاره نمود.


هتل گرند وان

Grand Hotel Van

هتل گرند وان یک هتل 4 ستاره واقع در مرکز شهر وان می باشد. این هتل یک رستوران با منوی سفارشی و یک کافه بار دارد هم چنین یک تراس و یک سالن مشترک نیز در نظر گرفته شده است. اینترنت وای فای و خدمات 24 ساعته پذیرش در دسترس همه مهمانان می باشد.


هتل الیت ورد وان

Elite World Van hotel

هتل الیت ورد یک هتل 5 ستاره واقع در شهر وان ترکیه است. طراحی داخلی این هتل به سبک نئوکلاسیک همراه با طراحی کاخ مانند می باشد. این هتل اینترنت وای فای رایگان و مرکز اسپا در هتل همراه با حمام، سونا و استخر سرپوشیده ارائه می دهد.


هتل رویال میلانو

Royal Milano hotel

هتل رویال میلانو یک هتل 4 ستاره واقع در مرکز شهر وان ترکیه می باشد و تا قلعه ی وان تنها 4 کیلومتر فاصله دارد. اینترنت وای فای رایگان در همه مناطق هتل قابل دسترس است و مهمانان می توانند از حمام، سونا و امکانات ماساژ با پرداخت هزینه اضافی بهره مند شوند.


هتل منوا

Menua hotel

هتل منوا نام قدیمی هتل مون لایت می باشد که قبلا توضیحات آن داده شده است. لطفا به صفحه ی هتل مون لایت مراجعه نمایید.


هتل ماوی توانا

Mavi Tuana Hotel

هتل ماوی توانا یک هتل واقع در شهر وان ترکیه است. این هتل در 7 کیلومتری دریاچه ی وان قرار گرفته است. اتاق های هتل ماوی دارای تراس هستند و با وسایلی مدرن تزیین شده اند. سیستم تهویه مطبوع، اینترنت وای فای و بخش پذیرش 24 ساعته نیز در دسترس است.


هتل سیده

Side Van hotel

هتل سیده یک هتل واقع در شهر وان می باشد. این هتل تا قلعه ی شهر وان 4.5 کیلومتر فاصله دارد. اتاق هتل سیده دارای یک تلویزیون صفحه تخت با کانال های ماهواره ای و سیستم گرمایش می باشد.


هتل آوالون آلتس

Avalon Altes hotel

هتل آوالون آلتس یک هتل واقع در شهر وان ترکیه می باشد. اتاق های این هتل دارای بالکن، تراس، مینی بار و یک کتری برقی می باشد. حمام اختصاصی همراه با سشوار، لوازم آرایشی بهداشتی رایگان و دوش مجزا نیز در اتاق ها موجود است.


هتل رویال برک

Royal Berk hotel

هتل رویال برک یک هتل 3 ستاره واقع در 3 دقیقه ای موزه ی شهر وان و مسجد Ulu می باشد. اتاق های هتل با امکاناتی مدرن تجهیز شده اند و دارای سیستم تهویه مطبوع و دسترسی به اینترنت وای فای پرسرعت می باشد. بخش پذیرش هتل هم 24 ساعته خدمات رسانی می کند.


هتل رسمینا

Resmina hotel

هتل رسمینا یک هتل 4 ستاره واقع در شهر وان می باشد. این هتل اتاق هایی همراه با تراس را به مهمانان ارائه می دهد. تمامی این اتاق ها دارای تلویزیون صفحه تخت ماهواره ای و حمام خصوصی می باشند. بخش پذیرش 24 ساعته و اینترنت وای فای پرسرعت نیز موجود می باشد.


هتل وان سیتی آپارت

One City Apart hotel

هتل وان سیتی آپارت یک هتل 3 ستاره واقع در کنار بیمارستان تحقیقاتی شهر وان می باشد. این هتل 43 آپارتمان وسیع همراه با سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون کابلی و یک آشپزخانه را ارائه می دهد. در آشپزخانه ی کوچک این آپارتمان ها یخچال و کتری برقی موجود است.


هتل تامارا

Tamara Otel hotel

هتل تامارا یک هتل 4 ستاره واقع در مرکز وان ترکیه می باشد. این هتل دارای سیستم تهویه مطبوع و تلویزیون ماهواره ای می باشد و اینترنت وای فای رایگان نیز در بخش های عمومی هتل در دسترس است. 3 رستوران و یک بار همراه با موسیقی زنده در این هتل موجود است.


هتل میروا

Mirva hotel

هتل میروا یک هتل مقرون به صرفه واقع در مرکز شهر وان ترکیه می باشد. از مهم ترین امکانات ارائه شده در هتل می توان به بخش پذیرش ۲۴ ساعته، اینترنت وای‌ فای رایگان، پارکینگ رایگان و اجاره خودرو اشاره نموند.