تور آنتالیا | تور ترکیبی آنتالیا

اگر قصد انتخاب تور آنتالیا برای سفر به کشور ترکیه را دارید، در ادامه با راسفر همراه باشید تا شما را بیشتر با این شهر توریستی آشنا کنیم.

چرا تور آنتالیا ؟

تور آنتالیا از پرطرفدار ترین تورها در بین گردشگران ایرانی و اروپایی به خصوص مناطق سرد سیر اروپا به مانند هلند و روسیه می باشد. آنتالیا از شهرهای مهم و توریستی کشور ترکیه است. شهر آنتالیا که به عنوان مرکز گردشگری و تفریحی در ترکیه محسوب می‌گردد دارای جاذبه‌های فراوان می‌باشد. این شهر به دلیل داشتن آثار تاریخی و سواحل بی نظیر بسیار مورد توجه گردشگران است. در واقع اگر علاقه مند به بازدید از جاذبه های گردشگری تاریخی و یا لذت بردن از هتل های لوکس و تفریحات ساحلی هستید، تور آنتالیا می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. سواحل زیبا در آنتالیا که با استراحتگاه های مختلف، قایق سواری و امکانات شنا و غواصی مجهز شده است، گردشگران را به سوی خود می کشاند.

بهترین زمان برای انتخاب تور آنتالیا

خبر خوش برای علاقه مندان به تور آنتالیا این است که همه فصل ها برای دیدن آنتالیا مناسب است. این منطقه به دلیل دارا بودن آب و هوای مدیترانه‌ای و معتدل، یک مقصد گردشگری پرطرفدار می باشد. گردشگرانی که در کشورهای گرمسیری ساکن هستند، بیشتر در فصل زمستان و پاییز و ساکنان کشورهای سردسیر در فصل زمستان تمایل دارند به آنتالیا سفر کنند.

جاذبه های گردشگری آنتالیا

همانطور که گفته شد، آنتالیا دارای جاذبه های گردشکری فراوانی است که نیاز دارد به هر یک از آنها در یک مطلب جداگانه پرداخته شود. اما تعدادی از جاذبه های گردشگری آنتالیا را که در سفر به این شهر نباید از دست بدهید، برایتان نام می بریم:
موزه باستان شناسی آنتالیا، خانه و موزه آتاتورک، آبشار دودن، ترمسوس، کالیچی، موزه اسباب بازی آنتالیا، ساحل تفریحی کالیچی آنتالیا، آکواریوم آنتالیا، باغ وحش آنتالیا ، غار کارائین، پارک یاووز اوزجان دنیز، شهر باستانی پرگه آنتالیا، دروازه هادریان آنتالیا، برج ساعت آنتالیا و مسجد تکلی مهمت پاشا

قیمت تور آنتالیا چقدر است؟

همانطور که می دانید قیمت تور آنتالیا براساس قیمت بلیط هواپیما و قیمت هتل رزرو شده متفاوت است. نوع ایرلاین که شامل پرواز ایرانی (قشم ایر، ایران ایر و ماهان) و پرواز خارجی (ترکیش ایرلاین، اطلس گلوبال و پگاسوس) به مقصد شهر آنتالیا و همچنین تاریخ سفر در قیمت بلیط هواپیما تاثیرگذار خواهد بود. در مورد هتل هم نیاز به توضیح نیست که مکان هتل (نزدیکی به مرکز شهر و اماکن گردشگری) و درجه و نوع خدمات هتل می تواند تعیین کننده قیمت باشد.

اگر می خواهد سفری به صرفه به آنتالیا داشته باشید، پیشنهاد ما به شما این است که از انتخاب تور آنتالیا در تاریخ های شلوغ که آژانس های هواپیمایی به آن «های سیزن» می گویند، پرهیز کنید.