تور بالی

راهنمای انتخاب تور بالی در سایت راسفر!

زیباترین جزیره اندونزی، بالی است که لقب جزیره خدایان و بهشت افسانه‌ای را از آن خود کرده است. جالب است بدانید که اندونزی 17 هزار و 500 جزیره را داراست ولی بالی زیباترین آنهاست. بالی بخشی از مثلث مرجانی است که بالاترین تنوع گونه‌های دریایی و صخره‌های مرجانی را در خود جای داده و چشم اندازهای دیدنی آن هر توریستی را بهت زده خواهد کرد. 

جدای این زیبایی های طبیعی، معابد باستانی و کاخ‌های تاریخی‌ مشهور آن نیز بسیار برای گردشگران جذاب است. شما می‌توانید سواحل شن و ماسه سفید را در جنوب و ماسه‌های سیاه را در شمال و غرب این جزیره ببینید.

نام این جزیره هر ساله به عنوان جذاب ترین مقصد گردشگری در مجلات مشهور جهان ذکر می شود. از لحاظ هزینه هم این جزیره بسیار عالی می باشد زیرا، بهترین امکانات اقامتی، رستوران‌ها و چشمه‌های آب معدنی را با قیمت اندکی در اختیار توریست‌ها می‌گذارد.

بهترین پکیج های تور بالی را می توانید در بخش جست و جوی سایت راسفر بیابید و سپس با استفاده از منوی جستجوی سمت راست برای فیلتر کردن به تور دلخواه خود برسید.

تور بالی

بهترین زمان برای سفر به بالی

بالی دارای آب و هوای گرمسیری است زیرا در ۸ درجه جنوبی خط استوایی واقع شده است. به علت رطوبت بالا، هوا از آنچه که هست گرمتر حس می شود. دما در روز در محدوده ۲۶٫۷ تا ۳۲٫۲ درجه سانتی‌گراد می باشد ولی رطوبت هوا به 75% نیز می رسد. در کل بهترین زمان سفر به این جزیره بین خرداد تا اوایل مهر است ولی خوب بودن آب و هوا منجر به افزایش حجم گردشگران می شود، در نتیجه باعث افزایش قیمت های هتل می شود.

برخی از جهانگردان به قصد شرکت کردن در فستیوال ها و جشنواره های متنوعی که در این جزیره برگزار می شود، با تور بالی به آن سفر می کنند. اکثر فستیوال های بالی در فصل خشک آن برگزار می شود. برخی از این فستیوال های جذاب و دوست داشتنی که می توان در فصل خشک تابستان از آن ها لذت برد عبارت اند از: فستیوال هنر بالی، فستیوال بادبادک ها، فستیوال گالونگان و فستیوال نوسا دوئا.

پس لازم به ذکر است که بگوییم اگر برای شما گردشگران تور بالی مخارج سفر مهم می باشد، بهتر است که در فصول شلوغ به بالی سفر نکنید و فصول کم توریست را برای سفر خود انتخاب کنید تا هزینه های شما کاهش یابد.

نحوه سفر به جزیره ی بالی

تمامی اتباع ایرانی برای سفر به بالی، نیاز به دریافت ویزا دارند. دریافت ویزای اندونزی نیازی به مصاحبه حضوری ندارد. سفارت اندونزی در تهران برای مسافرهای ایرانی ویزای توریستی چهارده روزه صادر می‌کند و با آن ویزا شما می‌توانید چهارده روز در خاک این کشور از جمله جزیره ی بالی، باشید.