تور چین

راهنمای انتخاب چین ترکیه در سایت راسفر!

چین کشوری بزرگ و پر از شگفتی های طبیعی، جواهر تاریخی و شهرهای پیشرفته است. برای اینکه بتوانید تمام قسمت های این کشور را کشف کنید باید تمام عمر خود را وقت بگذارید. در سفر به چین باید از قبل بدانیم که می خواهیم به کجا برویم و چه کارهایی را در آن انجام دهیم تا در فرصت محدود سفر به درک درستی از زیبایی های این کشور برسیم.

سفر به چین سفری هیجان‌انگیز است، مخصوصا اگر برای اولین بار باشد. اگر با بچه‌ها به این کشور می‌روید، اسباب زیادی همراه نبرید، چرا که احتمالا با کلی سوغاتی بر خواهید گشت. توجه زیادی در مورد داروهایی که همراه می‌برید داشته باشید و پول نیز به اندازه با خود ببرید. رفتن به تور چین تجربه‌ای منحصر به فرد در زندگی است، بنابراین شما باید کاری کنید که هر لحظه آن برایتان خاطره‌انگیز و ویژه باشد.

از طریق بخش جستجو به راحتی می توانید پکیج های تور چین برای تمامی آژانس ها را مشاهده نمایید. همچنین برای فیلتر نتایج می توانید از منوی جستجوی سمت راست استفاده کنید.

تور چین

بهترین زمان برای سفر به چین

بهترین زمان سفر به شانگهای، در ماه‌های  مهر تا آذر است. این بازه کوتاه پاییزی، میزبان دمایی معتدل، جمعیت گردشگران اندک و نبود بارش‌های تابستانی، فصل داغ گردشگری شانگهای، است.

مسافران فصل زمستان، با وجود آب و هوای سرد، لذت کمتری از گردش و اکتشاف در شهر خواهند برد. افزایش دما در فصل بهار، بازه کوتاه دلپذیری برای سفر به گردشگران پیشنهاد می‌کند، اما در نظر داشته باشید که باید از سفر در زمان تعطیلات ملی اجتناب کنید.

این نکته را به خاطر داشته باشید که شانگهای، شهری با مرکزیت تجاری است، بنابراین، قیمت هتل‌ها معمولا در آخر هفته‌ها افزایش می‌یابد.

بهترین زمان سفر به پکن هم، در ماه‌های اسفند تا خرداد و شهریور تا آبان است. این فصول معتدل، علاوه بر بهترین آب و هوا، رنگارنگ‌ترین مناظر شهری را برای شما فراهم می‌کنند.

در مقابل، تابستان با گرمایی دم کرده، شما را کلافه خواهد کرد و زمستان، با آب و هوایی سرد و گاهی برف همراه است.

همان طور که به آب و هوا برای برنامه‌ریزی سفرتان توجه می‌کنید، تعطیلات ملی را نیز در نظر داشته باشید و از آن‌ها دوری کنید. میلیون‌ها گردشگر داخلی و چینی در روزهای تعطیلات ملی به بخش‌های تاریخی پکن، هجوم می‌آورند. هتل‌ها نیز در این زمان با افزایش بسیار زیاد قیمت، در اختیار گردشگران قرار می‌گیرند. (کارگران چینی تا دو روز پس از تعطیلات ملی، تعطیل هستند.)

نحوه سفر به کشور چین

برای ورود به کشور چین، دریافت ویزا الزامی است. هر شهروند خارجی باید قبل از سفر به کشور چین، نسبت به دریافت ویزا اقدام کند به جز مواردی که طبق توافقات یا مققرات خاص اجازه ورود بدون روادید را دارند.

برای گرفتن ویزای چین لازم نیست خودتان به سفارت بروید. سفارت چین برای ویزا با متقاضی مصاحبه نمی‌کند، به همین دلیل می‌توانید مدارکتان را به وکیل یا کارگزار بدهید که از طرف شما برای گرفتن ویزا اقدام کند.