تور دبی

راهنمای انتخاب تور دبی در سایت راسفر!

کشور امارات و به خصوص شهر دبی، تقریبا تا ۵۰ سال پیش، بیابانی بیش نبود و حال تبدیل به یکی از اصلی‌ترین پاتوق‌های سفر گردشگران شده است. کشور امارات و شهر دبی، از آن جایی که فاصله ی بسیار کمی با ایران دارد، علاوه بر این که هزینه ی پایین تری را به گردن شما (بابت بلیط هواپیما) می اندازد، به علت شباهت فرهنگی با آن ها نیز می تواند گزینه ای مناسب برای مسافرت خارجی باشد.

دبی دارای بهترین ها در هر زمینه ای است. بلندترین برج دنیا (برج خلیفه دبی) در این شهر قرار دارد. همچنین سریع‌ترین رولرکاستر جهان، پیشرفته‌ترین پارک آبی جهان و بزرگترین دلفینارویم جهان در این شهر قرار دارد. ساختمان‌های بلند، مدرن و پر زرق و برق، زیبایی چشم‌گیری به دبی داده است. در این شهر شما می توانید تنها هتل 7 ستاره جهان را ببینند.

پیدا کردن بهترین تور دبی با وجود سایت راسفر بسیار ساده است. کافی است به بخش جست و جوی سایت مراجعه کنید و پکیج های تور دبی برای تمامی آژانس ها را مشاهده نمایید. همچنین برای فیلتر نتایج می توانید از منوی جستجوی سمت راست استفاده کنید.

تور دبی

بهترین زمان برای سفر به دبی

از آنجایی که فصول دبی به دو فصل گرم و گرم‌تر تقسیم می‌شود، بهترین زمان برای سفر به این شهر حد فاصل ماه‌های نوامبر تا مارس است. در طی این ماه‌های به اصطلاح زمستانی، آب و هوای دبی به نسبت مطبوع‌تر می‌شود. این در حالی است که در این زمان از سال نیز، از انبوه گردشگران کاسته نمی‌شود.

هتل های دبی در طول کریسمس و تعطیلات سال نو و همچنین فصل های پر گردشگر یعنی ماه سپتامبر تا ماه می در گرانترین حالت خود قرار دارند و فصل های گرم سال یعنی از ماه ژوئن تا آگوست را می توان فصل های کم گردشگر نامید که در این ماه ها شما می توانید با قیمت مناسب و مقرون به صرفه تر پیدا کنید.

ارزان ترین تور مسافرتی دبی در فصل تابستان است، تابستان شهر دبی بسیار گرم است و دمای هوای آن بین ماه های خرداد تا شهریور به 24 تا 40 درجه سانتی گراد می رسد، همچنین برای خرید نیز بهترین ماه ژانویه تا فوریه می باشد زیرا در این مدت دبی وارد حراجی بزرگی می شود ولی تور دبی نیز از حالت طبیعی گران تر می شود.

نحوه سفر به شهر دبی

تمامی ایرانی ها، برای سفر به شهر دبی نیاز به دریافت ویزای توریستی دارند. خوشبختانه به دلیل عدم دخالت سفارت برای صدور ویزای امارات، نیازی به مصاحبه حضوری متقاضی نیست.
مدت اعتبار ویزای کشور امارات متحده عربی ۱۴ روز است؛ به عبارت دیگر، مسافر ملزم است که قبل از اتمام تاریخ اعتبار ویزا به این کشور ورود کند. همچنین، مسافر می‌تواند پس از ورود به کشور امارات فقط ۱۴ روز در آن کشور اقامت داشته باشد و در صورت تاخیر مسافر مشمول جریمه خواهد شد.
نکته ی دیگر در رابطه با سفر به دبی این است که خانم‌های مجرد، دختران و پسرانی که ویزای آن‌ها به واسطه صدور ویزای همراهشان صادر شده است، بدون همراه خود نباید به دبی وارد شوند؛ در غیر اینصورت جریمه سنگین و زندان در انتظار آن‌ها خواهد بود.