تور امارات

راهنمای انتخاب تور امارات در سایت راسفر!

امارات متحده عربی یا امارات یک پادشاهی در جنوب غربی قاره ی آسیا و در شرق شبه جزیره عربستان، در خاورمیانه است که از جنوب با قطر و عربستان سعودی، از شرق با عمان و از شمال با خلیج فارس همسایه است. امارات از اتحاد هفت شیخ نشین تشکیل شده که این هفت شیخ‌ نشین کوچک امارات، ابوظبی (که پایتختی را بر عهده دارد)، دبی، شارجه، عجمان، فجیره، راس‌الخیمه و ام‌القوین می باشند.

در امارات تفریحات زیادی وجود دارد که توریست ها را سرگرم کند. خرید از برندهای لوکس مانند جیونچی، شنل و زارا و… حمام آفتاب، ماجراجویی در شن های کویر امارات و البته لذت بردن از ورزش اسکی از جمله این تفریحات می باشد.

دبی یکی از مهم ترین شیخ نشین این کشور است که سالیانه تعداد زیادی توریست از آن دیدن می کنند.

برای پیدا کردن بهترین پکیج های تور امارات، به راحتی می توانید به بخش جست و جوی سایت راسفر مراجعه کنید و با استفاده از منوی سمت راست، فیلترهای دلخواه را انجام دهید.

بهترین زمان برای سفر به امارات

بهترین زمان سفر به امارات، بین ماه‌های فروردین تا خرداد یا شهریور تا آبان است. فصل‌های کوتاه بهار و پاییز با مزایایی چون آب و هوایی دلپذیر، جمعیت کم گردشگران و نرخ معقول هزینه هتل‌ها، زمانی مناسب برای سفر شما به شمار می‌آیند.

تور امارات

بهترین فصل امارات، با رطوبت کم و دمایی معتدل، ماه‌های شهریور تا آبان، است. اگرچه باید بدانید که پاییز، فصل داغ گردشگری ابوظبی است. سفرهای تجاری مسافران و گردشگران در ساحل، چهره شهر را در این فصل از سال بسیار شلوغ و متراکم می‌کنند.

اگر به دنبال بهترین قیمت‌ها و صرفه‌جویی در سفر هستید، فصل تابستان، فصل شما است. در این زمان، شهر عملا از حضور گردشگران خالی است، اما دمای بالا و بسیار گرم و رطوبت خفه‌ کننده، تجربیات گردشگری در فضای آزاد، را مختل خواهند کرد.

نحوه سفر به کشور امارات

سفر به هیچ‌ کدام از شهرهای امارات متحده‌ی عربی بدون ویزا امکان ندارد ولی خوشبختانه برای گرفتن ویزای امارات لازم نیست به سفارت بروید. امارات، صدور ویزا را به عهده‌ی اداره‌ی مهاجرت و وزارت کار گذاشته است. امارات چند مدل ویزای توریستی صادر می‌کند: ویزای چهارده روزه، یک ماهه و سه ماهه. 

بعد از صدور هر نوع ویزا ۲ ماه فرصت دارید وارد خاک امارات شوید. اگر در این زمان از ویزا استفاده نکنید باید دوباره برای گرفتن ویزا اقدام کنید.