تور گرجستان

راهنمای انتخاب تور گرجستان در سایت راسفر!

گرجستان آمیزه ای از بهترین تجربه های گردشگری را برای شما خلق می کند. در تور گرجستان با مردم صمیمی و خوش قلب، روستاهای زیبا، جنب و جوش شبانه در تفلیس و سواحل و طبیعی جذاب باتومی روبرو شوید. گرجستان طیف وسیعی از جاذبه و خدمات تفریحی و گردشگری را به شما ارائه می دهد.
به لحاظ موقعیتی گرجستان هم در اورپا و هم در آسیا واقع است اما مردم گرجستان خود را به عنوان بالکن اروپا معرفی می کنند و به دنبال عضویت در اتحادیه اروپا می باشند و این توصیف واقعاً درست است؛ به نظر ما بالکن جذاب ترین و زیبا ترین بخش ساختمان است. در صورتی که بتوانید با روح مردم و طبیعت گرجستان ارتباط برقرار کنید، منحصربفرد ترین تجربه زندگی تان را رقم خواهید زد. سفری به انسانیت و مهربانی که می تواند اثرات زیادی بر روحیه شما بگذارد.

تورهای گرجستان تمامی آژانس ها را می توانید از بخش جستجو به راحتی مشاهده کنید و همچنین برای فیلتر نتایج می توانید از منوی جستجوی سمت راست استفاده کنید.

تور گرجستان

بهترین زمان برای سفر به گرجستان

در سال های اخیر کشور گرجستان توانسته است با زیبایی ها و جاذبه های خود در بین گردشگران از محبوبیت ویژه ای برخوردار شود. جاذبه های بی شمار این کشور زیبا شما را شگفت زده خواهد کرد. اما قبل از هر سفری سوالی که ممکن است به ذهن شما برسد این است که بهترین زمان سفر چه زمانی است؟

در گرجستان فصل داغ گردشگری و فصل خلوتی وجود ندارد، بنابراین در هر زمان از سال می‌توانید به این کشور زیبا سفر کنید. تابستان در تفلیس گرم و مرطوب است و زمستان آب و هوایی نسبتا سرد را تجربه می‌کند. بنابراین باید بگوییم سفر به تفلیس در کشور زیبای گرجستان، در تمامی سال، برای گردشگران، لذت‌بخش خواهد بود.

آب و وهوای گرجستان در فصل زمستان کمی سرد است و دمای هوا مابین 2 تا 6 درجه سانتی گراد متغیر می باشد. بارش برف نیز در طی زمستان زیاد است و به همین دلیل کشور گرجستان یکی از بهترین مکان ها برای تفریحات زمستانی می باشد.

فصل بهار بهترین زمان برای سفر به گرجستان و شهر تفلیس است. چرا که در طول این فصل و در ماه های مارس تا می هوا نه بیش از حد گرم و نه خیلی سرد است. در ماه دوم بهار بارش های کمی وجود دارد که هوای دلپذیری را به گرجستان می بخشد. توصیه می کنیم اگر در فصل بهار به گرجستان سفر کردید وسایل لازم برای روزهای بارانی را به همراه داشته باشید.

نحوه سفر به کشور گرجستان

دولت گرجستان به دلیل افزایش صنعت توریسم، قانونی را تصویب کرد که مسافرین بیشتر کشورهای دنیا از جمله ایران برای سفر به این کشور نیازی به ویزای گرجستان نداشته باشند. تا این تاریخ این قانون همچنان اجرا می شود و ایرانیان تنها با پاسپورت می توانند به این کشور سفر کنند.