تور گوانجو

راهنمای انتخاب تور گوانجو در سایت راسفر!

شهر گوانجو دارای پیشینه ای باستانی بوده و قدمت آن به ۲ هزار سال پیش باز می گردد. این شهر به دفعات در طول تاریخ به عنوان پایتخت چین شناخته شده و در سده های اخیر رشد و توسعه سریعی را شاهد بوده است. بر اساس برنامه ریزی های جدید انجام شده از سوی دولتمردان چین، این شهر باید به یکی از بزرگترین شهرهای جهان تبدیل شده و قرار است نقش مهمی در امر تجارت ایفا کرده و به عنوان یکی از شاهراه های اصلی صادرات چین به انجام وظیفه بپردازد. تجربه و شناخت این تحول در شهر گوانجو برای هر بیننده ای شگفت انگیز خواهد بود.

در شهر گوانجو کارهای سرگرم کننده و جذاب متعددی وجود دارد که می توان در هنگام سفر به این شهر انجام داد. در این شهر شما به مانند بسیاری از دیگر شهرهای چین، شاهد رشد و گسترش سریع شهر هستید و در عین حال می‌توانید به بخش های قدیمی شهر سر زده و دیدنی های این مناطق را کشف کنید. شهر گوانجو در مسیر رشد شگفت انگیزی قرار داشته و به سمتی حرکت می‌کند که می توان به زودی آن را یکی از بزرگترین و مهمترین شهرهای جهان معرفی کرد.

از طریق بخش جستجو به راحتی می توانید پکیج های تور گوانجو برای تمامی آژانس ها را مشاهده نمایید. همچنین برای فیلتر نتایج می توانید از منوی جستجوی سمت راست استفاده کنید.

تور گوانجو

بهترین زمان برای سفر به گوانجو

بیشتر توریست‌هایی که به قصد دیدن تاریخ و فرهنگ غنی گوانگجو و تفریح به این شهر می روند، پاییز (ماه‌های اکتبر و نوامبر و دسامبر) را ترجیح می‌دهند؛ چرا که آب و هوای همیشه گرم و شرجی این شهر در تابستان و یا باران‌های فراوان پاییز خیلی مناسب خوش‌گذرانی‌ و لذت بردن در هوای آزاد نخواهد بود.

با وجود گرم‌ بودن هوا، بهار هم به خاطر فستیوال‌های زیادی که در شهر برپا می شود، فصل شلوغی برای گوانگجو می باشد. در فصل بهار هوا خیلی سرد نمی شود و بهترین سرگرمی و تفریح در بهار گوانگجو ، ورزش‌های آبی آن است که بسیار هم مورد علاقه گردشگران است.

گوانگجو در پاییز اما، آفتابی و خنک است، نوامبر و دسامبر (آبان و آذر) بهترین فصول سال برای سفر به گوانگجو می باشند. نمایشگاه‌های زیادی در فصل پاییز برگزار می‌شوند، چون در این ماهها نه از گردباد خبری هست، و نه گرمای کشنده‌ی تابستان. زمستان که می رسد، انگار کمی سرما به شهر می آید، اما رطوبت بالا مانع خیلی سرد شدن شهر می شود. در واقع‌ زمستان‌ها هم هوا خنک و عالی است و مناسب طبیعت گردی.

نحوه سفر به شانگهای

همانطور که در بخش تور چین بیان کردیم، برای سفر به کشور چین و تمامی شهرهایش نیاز به ویزای چین داریم. در حال حاضر سفارت چین در ایران، دو نوع ویزای عادی و نیمه‌فوری را صادر می‌کند. صدور ویزای عادی چین حدودا ده روز و ویزای نیمه‌فوری چین چهار تا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.