تور اندونزی

راهنمای انتخاب تور اندونزی در سایت راسفر!

کشور اندونزی سرزمینی پهناور تشکیل شده از تعداد زیادی جزیره است که در هر گوشه ی آن می توان تجربه ی شگفت انگیزی داشت. از سواحل شنی بی نهایت زیبا گرفته تا آتشفشان های جزیره ی بالی تا پایتخت این کشور زیبا یعنی جاکارتای پر جنب و جوش، برای هر سلیقه ای، جاذبه ای دارد. جدای از این ها، طبیعت زیبای بالی را هم نباید نادیده گرفت، طبیعتی که میزبان گونه های جانوزی مختلفی است که یکی از حیرت انگیزترین آنها، اژدهای کومودو است.

اندونزی چهارمین کشور پرجمعیت دنیا محسوب شده و سرزمین آن مشتمل بر ۱۷ هزار جزیره کوچک و بزرگ است. البته در اکثر موارد زمانی که مردم درباره اندونزی فکر می‌کنند، تنها جزیره بالی در ذهنشان تداعی می‌شود. اگرچه بالی شگفتی ها و جذابیت های خاص خود را دارد اما اندونزی کشور بزرگی است که زیبایی های فراوانی برای بازدید داشته و شما گزینه های فراوانی جهت گردش در این سرزمین در پیش رو خواهید داشت. البته اکثر تورهای تنظیم شده برای کشور اندونزی، تور بالی می باشد.

برای پیدا کردن بهترین تورهای اندونزی، می توانید بخش جستجو مراجعه کنید و همچنین برای فیلتر نتایج می توانید از منوی جستجوی سمت راست استفاده کنید.

تور اندونزی

بهترین زمان برای سفر به اندونزی

به احتمال زیاد تاکنون، بالی را در کارت پستال‌ها و یا عکس‌های پس‌زمینه برای کامپیوتر دیده‌اید؛ مناظری از سواحل زیبا با ماسه‌های سفید و آب‌های فوق‌العاده آبی.

بالی در نزدیکی خط استوا واقع شده است و به همین دلیل دارای آب و هوای گرم می باشد. دما در طول روز در محدوده ۲۶٫۷ تا ۳۲٫۲ درجه سانتی‌گراد متغیر است ولی به دلیل سطح رطوبت ۷۵%؛ هوا بسیار گرم‌تر از آنچه که است، حس می‌شود. بالی، دارای دو فصل مجزای بارانی و خشک است و نسبت به دیگر کشورهای جنوب شرقی آسیایی، کمتر باران به خود می‌بیند.

فصل بادهای موسمی در بالی، به‌طور معمول، به معنای وجود باد به جای باران در ماه‌های آوریل تا اکتبر (۱۲ فروردین تا ۹ آبان) است. برای موج‌سواران، ایده‌آل‌ترین زمان سفر به بالی، در فصل خشک است؛ زمانی که بخش غربی شبه جزیره، میزبان یکی از بهترین موج‌ها در جهان است. فصل خشک درست همزمان با فصل بادهای موسمی است.

بهترین زمان سفر به این جزیره بر اساس محبوبیت، در ماه‌های خرداد تا مهر است. محبوبیت به معنای افزایش قیمت هتل‌ها است. فصل خشک در آپریل آغاز می‌شود، که باعث می‌شود، فروردین تا خرداد و اوایل مهر بهترین زمان سفر به بالی در آب و هوای خوب، جمعیت کم و هزینه‌های پایین باشند.

نحوه سفر به کشور اندونزی

برای ورود به کشور اندونزی مانند بیشتر کشورهای دنیا، نیاز به دریافت ویزا می باشد. به قصد بازدید، کار و یا هر دلیل دیگری که می خواهید به این کشور سفر کنید نیاز به دریافت ویزا دارید.

مدت زمان اعتبار این ویزای توریستی، یک ماه است و دارندگان آن به هیچ عنوان اجازه کار یا اقامت بیشتر از مدت تعیین شده در ویزا را ندارند. ویزای توریستی تنها در قالب بلیط هتل صادر می شود.