تور استانبول | تور ترکیبی استانبول

تور استانبول را می توان یکی از پرطرفدارترین تورها در بین ایرانیان دانست. علاوه بر سفرهای تفریحی، هر ساله تعداد زیادی از ایرانی ها برای انجام انگشت نگاری ویزای کانادا به این شهر سفر می کنند.

استانبول دارای مراکز خرید، مکان های تفریحی و گردشگری و اماکن تاریخی بسیاری است. بنابراین هدف از انتخاب تور استانبول می تواند بسیار متفاوت باشد.

نباید این موضوع را نادیده گرفت که هتل های استانبول نیز با توجه به رشد گردشگری این شهر در حال پیشرفت و بهبود هستند و مسافران و گردشگران تور ترکیه و تور استانبول می توانند اقامت بینظیری را در هتل های لوکس استانبول تجربه نمایند.

البته انتخاب هتل با توجه به هدف از سفر به استانبول می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال؛ اکثر مسافرانی که از طریق آدراپانا برای انجام انگشت نگاری ویزای کانادا به استانبول سفر می کنند، اولیت اولشان تهیه هتلی در نزدیکی مرکز VAC می باشد.

یکی از موارد مهم در انتخاب تور مناسب، تعیین هتل می باشد. پیشنهاد می شود حتما از قبل هتل خودتان را با توجه به هدف از سفر و منطقه مورد نظر مشخص نمایید. این کار علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها، باعث می شود به اماکنی که قصد بازدید از آنها را دارید دسترسی راحت تری داشته باشید.

لازم به ذکر است؛ بعد از مشخص شدن هتل، از طریق بخش جستجتو می توانید تورها را با توجه به هتل مورد نظر فیلتر کنید. تمامی هتل های موجود در تورهای استانبول در بخش راست (پنل جستجو) به شما نمایش داده خواهد شد.

جغرافیای استانبول

جالب است بدانید؛ استانبول تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قاره قرار دارد. این شهر توریستی ترکیه در کنار تنگه بسفر و دریای مرمره قرار دارد. تنگهٔ بسفر دو قارهٔ آسیا و اروپا را جدا می‌کند. تنگه بسفر و دریای مرمره نقش مهمی در رونق این شهر دارند. بندر طبیعی شاخ طلایی یا خلیج شاخ طلایی نیز در این شهر واقع شده است.

شهر استانبول از لحاظ تعداد گردشگران خارجی سومین شهر توریستی جهان به شمار می‌رود. این شهر همچینین به عنوان پایتخت فرهنگ اروپا در سال ۲۰۱۰ انتخاب شده‌ است.