تور کیش

تور کیش برای همه ایرانیان شناخته شده است. سالانه نزدیک به دو میلیون گردشگر از این جزیره زیبا بازدید می کنند. در ادامه با راسفر همراه باشید تا دلایل محبوبیت تور کیش را با هم بررسی نماییم.

چرا تور کیش؟

جزیره زیبای کیش که جزء مهمترین مقاصد گردشگری کشورمان است، دارای طبیعت بکر و زیبا و ساحل مرجانی می باشد که مانند نگینی در جزیره همیشه فارس می درخشد. این جزیره دارای جاذبه های گردشگری فراوانی است که علت اصلی جذب گردشگران داخلی و خارجی می باشد. در این بخش تعدادی از جاذبه ها و زیبایی های کیش که حتما باید از آنها بازدید کنید را به شما معرفی می کنیم.

ساحل مرجان: مهمترین بخش جزیره کیش، ساحل آن می باشد. ساحل مرجان در پارک ساحلی مرجان قرار گرفته است که همه ساله افراد بسیاری از این منطقه بازدید می کنند. گردشگران در آلاچیق هایی که درکنار ساحل ساخته شده است نشسته و از این طبیعت زیبا لذت فراوان می برند.

بوستان آهوان: از دیدنی ترین جاذبه های کیش بوستان آهوان می باشد. این بوستان شامل فضایی به مساحت 2 هکتار می شود. علاوه بر آهو حیوانات دیگری مانند شیر، روباه، میمون، گوزن و ... نیز در این بوستان نگهداری می شوند.

شهر زیرزمینی کاریز: این شهر با وسعت بیش از 10 هزار مترمربع از جذابیت های کیش به شمار می رود. در اصل این شهر زیرزمینی یک قنات بوده است که در عمق 16 متری زمین حفر شده و سقف آن را مرجان های دریایی پوشانده است. در این محل رستوران سنتی، موزه، سالن آمفی تئاتر و ... وجود دارد که حتما باید از آن دیدن کنید.

کشتی یونانی: شاید اسم کشتی یونانی را شنیده باشید. جالب است بدانید؛ این کشتی که از سال 1345 تاکنون در ساحل کیش به گل نشسته است، از شاخص ترین جاذبه های کیش می باشد. تماشای این کشتی در هنگام غروب خورشید در کنار ساحل بسیار تماشایی است.

این ها تنها بخشی از جاذبه های گردشگری جزیره کیش بوده و برای کشف همه آنها پیشنهاد می شود حداقل یک بار به این جزیره سفر کنید.

مراکز خزید کیش

یکی دیگر از جذابیت های جزیره کیش برای مسافران، همین امکان خرید کردن از مراکز خرید کیش است. اگر به دنبال برندهای معروف و بازارهای لوکس و درجه یک هستید؛ مرکز خرید کیش، سارینا، پردیس 1 و 2 و دامون همانی هستند که به دنبالش می گردید. مراکز خرید مروارید، پانیذ، ونوس و مریم نیز بازارهایی هستند که قیمت اجناس در آنها مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

راه های سفر به کیش

چندین روش برای سفر به جزیره کیش وجود دارد. بهترین و آسان ترین راه سفر به کیش، سفر با هواپیما می باشد که می توانید با انتخاب تور کیش این روش را تجربه کنید. اما اگر دوست داشته باشید هزینه های سفر خود را کاهش دهید و یا اینکه می خواهید از مسیر سفر لذت ببرید، می توانید با قطار به این جزیره سفر کنید. البته لازم به ذکر است؛ که کل مسیر را نمی توانید با قطار طی کنید. سفر با قطار به این شکل که ابتدا با قطار به بندرعباس بروید و سپس از طریق کشتی به این جزیره زیبا بروید. همچنین می توانید با اتوبوس نیز به کیش سفر کنید. ممکن است سفر با اتوبوس کمی خسته کننده باشد اما اگر از تهران حرکت می کنید در میان راه در شهرهای دیگر مانند اصفهان و شیراز نیز توقف خواهید داشت.