تور کوالالامپور

راهنمای انتخاب تور کوالالامپور در سایت راسفر!

کوالالامپور، پایتخت کشور مالزی و شهری مدرن و بسیار پیشرفته است که با آسمان خراش های مختلف، مراکز خرید مدرن، معماری خاص و هزاران جاذبه طبیعی و دلربایش در جهان شناخته می شود.

بلندترین برج‌های دوقلوی دنیا با ۴۵۲متر ارتفاع که به سبک معماری اسلامی مدرن ساخته شده‌اند، چشم‌انداز معرکه‌ای به شهر دارند. بوتیک‌های شیک و مرکزخریدهای مدرن و بزرگ و همچنین بازارهای سنتی و دست‌فروشان خیابانی توانسته اند که عاشقان خرید را حسابی راضی کنند؛ از هیاهوی خرید که خسته شدید یا سراغ پارک‌های طبیعی و جنگل‌های گرمسیری بروید یا گشتی میان معابد چینی و هندی و موزه‌های تماشایی شهر بزنید. غذاهای مالایی ادویه‌دار و پرچاشنی‌اند و از بین‌شان ساتای، بیشتر با ذائقه‌ی ایرانی جور است. البته خوراک‌های چینی، هندی، تایلندی و ویتنامی هم به وفور اینجا پیدا می‌شود.

بهترین تورهای کوالالامپور در سایت راسفر موجود می باشد و تنها باید به بخش جستجو مراجعه کنید تا به راحتی پکیج های تور کوالالامپور برای تمامی آژانس ها را مشاهده نمایید. همچنین برای فیلتر نتایج می توانید از منوی جستجوی سمت راست استفاده کنید.

تور کوالالامپور

بهترین زمان برای سفر به کوالالامپور

کوالالامپور بیشتر آب و هوایی استوایی دارد. بارندگی ها در این شهر شدید بوده و درجه حرارت معمولا بالا است. یکی از دلایلی که روی آب و هوای کوالالامپور تاثیر میگذارد دلیل دیگر نزدیک بودن مالزی به خط استواست که معمولا آب و هوای را در کمترین درجه 22 و در بیشترین 33 درجه می کند.

بیشترین درجه حرارتی که کوالالامپور به خود دیده 37 درجه و کمترین آن 19 درجه بوده است.

بهترین زمان سفر به کوالالامپور برای افرادی که میخواهند که در آب و هوایی خنک به کوالالامپور سفر کنند، ماه های دسامبر و فوریه است. اگر میخواهید در زمان گرمای کوالالامپور سفر کنید، ماه مارس پیشنهاد می شود. بیشتر بارندگی ها در این شهر از سپتامبر تا آپریل می باشد که باعث مرطوب شدن هوا می شود. 

نحوه ی سفر به شهر کوالالامپور

کوالالامپور یکی از شهرهای مالزی است و براساس قوانین این کشور عمل خواهد کرد. طبق قوانین و توافق های دولت ایران و دولت مالزی کلیه ایرانیانی که قصد سفر توریستی به کوالالامپور را دارند می توانند یک بلیط ۲ طرفه از ایران به مالزی و از مالزی به ایران تهیه کرده و بدون ویزا به کوالالامپور سفر کنند.