تور کوش آداسی | تور ترکیبی کوش آداسی

هرساله گردشگران زیادی (مخصوصا ایرانی ها) تور کوش آداسی را برای سفر به کشور ترکیه انتخاب می کنند. اما دلیل این انتخاب چیست؟ در ادامه با راسفر همراه باشید تا دلایل انتخاب تور کوش آداسی را به شما معرفی کنیم.

شهر کوش آداسی یا همان جزیره پرنده یکی از پر اهمیت ترین شهرهای بندری ترکیه می باشد. همجواری کوش آداسی با دریای مدیترانه و وجود مناظر طبیعی زیبا کوش آداسی را به شهری دلربا برای علاقمندان به طبیعت تبدیل کرده است. هر ساله میلیون ها توریست از کشورهای مختلف برای دیدن کوش آداسی به ترکیه سفر می کنند.

در این شهر دو اسکله مخصوص و قایق های تفریحی برای گردشگران تور کوش آداسی وجود دارد. در فصل بهار و تابستان قایق های موتوری بسیار زیادی در این اسکله ها وجود دارد که مسافران گردشگران را به جزیره ساموس می برند. لازم به ذکر است؛ در طول فصل تابستان این سفر همه روزه برای مسافران و گردشگران تور کوس آداسی برقرار می باشد اما در فصل زمستان این سفر قایقی به صورت چارتر برگزار می شود.

مراکز خرید کوش آداسی

اگر شما هم از علاقه مندان به خرید کردن از برندهای معتبر در هنگام سفر هستید، لازم است بدانید؛ کوش آداسی دارای مراکز خرید مدرن و بزرگی است که انواع محصولات ترک و بین المللی را با قیمت مناسب عرضه می کنند. اکثر برند های معروف جهان نیز در مراکز خرید کوش آداسی نمایندگی دارند. مسافران می توانند در این مراکز خرید به تفریح و خرید کردن بپردازند و از رستوران و کافی شاپ های پاساژهای کوش آداسی استفاده کنند. از جمله مراکز خرید معروف کوش آداسی می توان به مرکز خرید سوکه کوش آداسی، فرش آبرش کوش آداسی و مرکز خرید مودا آنتی لوپ اشاره کرد.

زمان مناسب برای سفر به کوش آداسی

کوش آداسی دارای آب و هوای معتدل بوده و بهترین زمان سفر به این شهر از اواخر ماه آوریل شروع می شود و تا ماه اکتبر زمان خوبی برای سفر می باشد. به دلیل گرمای هوا در تابستان، توصیه می شود؛ اگر در تابستان تور کوش آداسی را انتخاب می کنید حتما از کلاه لبه دار، عینک آفتابی و کرم ضد آفتاب استفاده کنید. دما هوا در این فصل گاهی به بیش از 42 درجه می رسد. یکی از نکات مثبت این جزیره این است که در زمستان هوا آنچنان سرد نمی شود. از همین رو فصل مناسبی برای تور کوش آداسی و کشتی های کروز می باشد.

قیمت و هزینه تور کوش آداسی در فصل تابستان نسبت به فصل های دیگر کمی بالاست ولی در فصل تابستان می توانید از مراکز تفریحی و سواحل کوش آداسی استفاده کنید. بطور کلی از 15 تیر تا 15 شهریور بهترین زمان سفر به برگزاری تور کوش آداسی است.