تور لنکاوی

راهنمای انتخاب تور لنکاوی در سایت راسفر!

لنکاوی یک مجمع الجزایری است که تقریبا از صد جزیره تشکیل شده و در محل برخورد تنگه مالاکا با آبهای دریاهای آندامان قرار دارد. این جزیره ی زیبا و جذاب با توجه به جاذبه های اکوتوریسمی که دارد، به عنوان یک مقصد گردشگری محبوب در مالزی تبدیل شده است. لنکاوی در زبان محاوره مالایی به معنی عقاب قهوه ای است.

یکی از دلایل محبوبیت سفر به این شهر، مقرون به صرفه بودن آن است. لنکاوی برای افرادی که سفر معمولی و همچنین افرادی که سفر لوکس می خواهند مناسب است. برای اقامت در شهر لنکاوی نیازی نیست نگرانی بابت رزرو هتل داشته باشید، زیرا به راحتی هتلی مطابق با بودجه و انتظاراتتان را پیدا کنید. در این شهر انواع هتل های لوکس و فوق العاده و در کنار آنها هتل های متوسط نیز وجود دارد که می توانید چند روز سفرتان را در آنجا بگذرانید.

بهترین تورهای لنکاوی از آژانس های مختلف در بخش جستجوی سایت راسفر به راحتی در دسترس است. همچنین برای فیلتر نتایج می توانید از منوی جستجوی سمت راست استفاده کنید.

تور لنکاوی

بهترین زمان برای سفر به لنکاوی

لنکاوی با توجه به موقعیت جغرافیایی که دارد و احاطه شدن آن با سرزمین های اصلی مالزی دارای آب و هوای معتدل و گرمی می باشد. در روزهای گرم لنکاوی، آب و هوای این شهر بین ۳۱ تا ۳۴ درجه سانتی‌گراد بوده و در روزهای سرد نیز میانگین دمای لنکاوی ۲۳ تا ۲۴ درجه سانتی‌گراد می‌باشد.

چندان تفاوتی ندارد که در چه فصلی به لنکاوی می خواهید سفر کنید، زیرا اغلب اوقات شرایط آب و هوایی مساعدی در این جزیره برقرار است. اما اگر می خواهید بدانید بهترین زمان برای سفر به این شهر مالزیایی کدام است باید بدانید که، بین ماه های ژانویه تا مارس در لنکاوی فصل داغ بشمار می رود و مسافران زیادی در این زمان به این شهر سفر می کنند. در این فصل لنکاوی بسیار شلوغ است، پس حتما از قبل اقدام به رزرو هتل مورد نظرتان بنمایید.

نحوه سفر به شهر لنکاوی

سفر به کشور مالزی و به خصوص شهر لنکاوی، نیاز به دریافت ویزا ندارد. به همین دلیل یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری برای ایرانیان به حساب می آید.