تور لبنان

راهنمای انتخاب تور لبنان در سایت راسفر!

لبنان، کشوری است که به عروس خاورمیانه معروف است، پس دیگر نیازی به تعریف ندارد! بیروت پایتخت لبنان نیز زمانی لقب پاریس خاورمیانه را به خود گرفته بود و این امر نیز گواهی بر زیبایی‌های این شهر و کشور لبنان است. انواع مختلف تفریح و سرگرمی در لبنان وجود دارد، از سواحل فوق العاده گرفته تا جاذبه های تاریخی فروان. دومین و بزرگتربن مجسمه مریم مقدس بعد از برزیل در منطقه حریصا در بیروت قراردارد که دیدن آن خالی از لطف نخواهد بود.

آب و هوای لبنان همیشه یکی از عوامل مهم جذب گردشگران به این کشور بوده است. شاید لبنان تنها کشوری باشد که در آن صبح به اسکی رفته و بعد از ظهر بتوانید به ساحل رفته و در آن از فعالیت‌ها و ورزش‌های آبی لذت ببرید. فعالیت‌ها و ورزش‌هایی مثل اسکی روی آب، غواصی، موج‌سواری و جت اسکی.

لبنانی ها بسیار مهمان نواز و شاد هستند به اندازه ای که اگر شما را در دیدار اول به خانه خود دعوت کردند تعجب نکنید. زندگی شبانه هم در این کشور جریان دارد و اگر شب زنده دار هستید، بیروت مقصد مناسبی برای سفر شما می باشد.

تور لبنان

برای پیدا کردن بهترین تور با بهترین شرایط، از طریق بخش جستجو به راحتی می توانید پکیج های تور لبنان برای تمامی آژانس ها را مشاهده نمایید. همچنین برای فیلتر نتایج می توانید از منوی جستجوی سمت راست استفاده کنید.

بهترین زمان برای سفر به لبنان

مرداد، گرم ترين ماه سال، با ميانگين دماي ۲۹ درجه سانتي گراد و دي و بهمن با حدود ۱۰ درجه سانتي گراد سردترين ماه ها در بيروت است. بعدازظهرها وهنگام غروب، باد غالب از سمت غرب، درياي مديترانه، و در هنگام شب جهت باد از سمت شرق و از سرزمين، به سوي درياست. زمستان هاي بيروت بسيار باراني هستند؛ با بيشترين میزان بارش پس از آذر ماه، ميانگين بارش سالانه بيروت ۸۶۰ ميليمتر و بارندگي ها عموماً به صورت بارش هاي شديدي، ناگهاني و پراکنده است.

بهترین فصل سفر به عروس خاورمیانه بهار است. بهار در بیروت با روزهای طولانی، آفتاب ملایم، گلهای رنگارنگ، شب های خنک و دریایی آرام از بقیه فصل ها دوست داشتنی تر است.

نحوه سفر به کشور لبنان

اتباع ایرانی بدون نیاز به ویزا به مدت 20 روز می توانید در لبنان حضور داشته باشند به شرط اینکه سفر آنها توریستی باشد. ولی اگر برای کار و یا تحصیل به لبنان سفر می کنید و یا بیش از 20 روز در لبنان اقامت خواهید داشت، باید قبل از ورود جهت گرفتن ویزای لبنان اقدام نمایند.