تور مارماریس | تور ترکیبی مارماریس

تور مارماریس برای افرادی که به تفریحات ساحلی و گشت و گذار در طبیعت علاقه زیادی دارند انتخاب مناسبی است. در ادامه با راسفر همراه باشید تا سفر به این شهر توریستی و جذاب را با هم بررسی نماییم.

چرا تور مارماریس؟

در واقع سوال این است که؛ از یک مقصد گردشگری چه می‌خواهیم؟ مناظر طبیعی بکر که بتوان ساعت‌ها در آن به گردش پرداخت و از آرامش موجود در طبیعت آرام آن لذت برد؟ هوایی دلپذیر برای تفریحات آبی و آب‌هایی درخشان و سواحلی فوق‌العاده؟ اماکن باستانی و جاذبه های تاریخی تا بتوان در میان گذشتگان قدم زد و از جلوه‌های باشکوه زندگی در دوران باستان لذت برد؟

خبر خوب این است که؛ تور مارماریس همه‌ی این‌ها را به بهترین شکل ممکن در خود دارد. علاوه بر این؛ شهر ساحلی ترکیه یک مرکز تفریحی بزرگ و جذاب است که انواع فعالیت‌های تفریحی را در خود جای داده. از بازی‌های آبی و غواصی در لابه‌لای صخره‌های مرجانی بگیرید تا پارک‌های آبی، بازی، گلایدرسواری، مراکز خرید، بهترین‌ هتل‌های ممکن، بازارهای درون شهری و خلاصه همه‌ی آنچه از یک شهر توریستی انتظار دارید، در این شهر مهیاست.

بهترین زمان سفر به مارماریس

این شهر بدلیل قرار گرفتن در منطقه مدیترانه ای و کوهستان‌هایی که آن را در برگرفته‌‌‌اند، دارای آب و هوای مدیترانه ای می باشد.(تابستان های گرم و خشک و در زمستان آب و هوای نسبتا معتدل و بارانی دارد) بنابراین اکثر روزهای سال هوای این منطقه نسبتا خوب و مناسب سفر می باشد. زمستان‌ها هم در این شهر طولانی و خیلی سرد نیست اما در سه ماهه‌ی زمستان، شاهد بارندگی زیادی خواهد بود. البته ممکن است در زمستان درجه هوای سال به 15 درجه یا کمتر برسد. اکثر افرادی که تور مارماریس را انتخاب می کنند در فصل تابستان به این شهر سفر می کنند. به همین خاطر می توان گفت ماه مه و اوایل ژوئن بهترین زمان سفر برای تور مارماریس می باشد.

لازم به ذکر است که؛ تنوع سواحل در مارماریس به شدت چشم‌گیر بوده و هر کدام از ساحل‌های معروفش خصوصیات منحصر به فرد خود را دارند. چنانچه قصد انتخاب تور مارماریس برای سفر به کشور ترکیه را دارید؛ پیشنهاد اول ما برای شما ساحل ایچمیلیر است که امکانات بسیار عالی و البته انواع فعالیت‌ها را در خود جای داده است. از میان سایر سواحل معروف این شهر می توان به ساحل اینچکوم، آموس و تورونک اشاره کرد.

فرودگاه های مارماریس

فرودگاه اصلی مارماریس، فرودگاه دالامان است که حدود ۱۰۰ کیلومتر تا شهر فاصله دارد. این فرودگاه دارای دو پایانه مجزا برای پروازهای داخلی و خارجی بوده که اصلی‌ترین شریان ورود و خروج گردشگران به این شهر ساحلی است. برای دسترسی به نقاط مختلف شهر هم تاکسی در آن وجود دارد و می توانید هر نیم ساعت یک‌بار سوار اتوبوس هایی شوید که در ایستگاه های فرودگاه توقف می کنند. البته لازم است در هنگام انتخاب تور مارماریس به این نکته توجه داشته باشید که؛ بعضی پروازها برای تور مارماریس به فرودگاه بدروم انجام می‌پذیرد. فرودگاه میلاس بدروم در فاصله‌ ۱۵۰ کیلومتری از مارماریس واقع شده است.